فهرست
تغییر و تحول استقلال در نقل‌وانتقالات زمستانی
تغییر و تحول استقلال در نقل‌وانتقالات زمستانی

تغییر و تحول استقلال در نقل‌وانتقالات زمستانی

آی اسپورت - استقلال یکی از پرتغییرترین تابستان‌های خود را تجربه کرد اما تنها یکی دو بازیکن جدید این تیم به خوبی در ترکیب جا افتاده‌اند. علی کریمی، الهیار صیادمنش، روح‌الله باقری و کمی هم همام طارق امیدوارکننده ظاهر شده‌اند البته درباره هافبک عراقی آبی‌پوشان بحث زیاد است و صحبت‌های جنجالی او ممکن است که برایش گران تمام شود و زمینه‌ساز جدایی او شود.

در فصل جابجایی زمستانی استقلال به نظر می‌رسد که بازهم تغییرات زیادی خواهد داشت و باید منتظر جدایی چند بازیکن این تیم باشیم. سید حسین حسینی رسما اعلام کرده که دوست دارد از استقلال برود و اگر مدیران باشگاه موافقت کنند او نخستین جداشده خواهد بود. البته او اخیرا این حرف‌ها را تکذیب و اعلام کرد که در استقلال می‌ماند.

الحاجی گرو اصلا در حد و اندازه‌های تیام ظاهر نشده است و او هم اگر نتواند در این چند دیدار پیش رو تواناییش را ثابت کند در فهرست فروش قرار خواهد گرفت و این درباره نویمایر هم صدق خواهد کرد. و اما دیگر خریدهای جدید استقلال هم مثل محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر و شاید هم مرتضی تبریزی در صورت تداوم نیمکت نشینی در زمستان از تیم جدا شوند و به پیشنهادهای بعدی خود فکر کنند. به نظر می‌رسد که استقلال زمستان پرماجرایی را مثل تابستان قبل پیش رو دارد و باید منتظر تغییرات زیاد در این تیم بود.

مدال

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-10-15 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Hossein
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
اسکل عزیز، تبریزی برای ذوب آهن و استقلال بازی کرده و با دوتیم قرار داد بسته و الان اگه از رئال هم بهش پیشنهاد بدن نمیتونه بره دیگه. خیلی نفهمین واقعا. جیش بچه ام به کله مدیر سایت و نویسنده هاش
۹
مجید
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۳
به کوری چشم قلم به مزدهای لنگی تمام این بازیکنان با قدرت به کارشان در استقلال ادامه میدهند
۶ ۲
.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۵
اره باو مگه شهر هرته اینا همه شون حق دلالی دادن شفر
۳
محسن
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۳۸
با همین قدرتی که الان هم دارند؟ مرد حسابی،اینا چشم کور میکنند اما چشم ما هوادار بیچاره را. اخه چی هستند که جای دفاع داشته باشند؟اینجور موقع ادم فقط باید سکوت کند و نهایتا یه آه بکشد.
۴
.
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۵
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر