فهرست
قلعه نویی در یک قدمی رکورد جدید در لیگ برتر
قلعه نویی در یک قدمی رکورد جدید در لیگ برتر

قلعه نویی در یک قدمی رکورد جدید در لیگ برتر

آی اسپورت – تنها یک بازی باقی مانده تا سپاهان نیم فصل اول را بدون باخت به پایان ببرد و از خود رکورد جدیدی در تاریخ این رقابت ها ثبت کند. برتری مقابل پیکان در بازی عصر دیروز باعث شد تا زردپوشان نصف جهان به هفتمین برد این فصل رسیده و با هفت تساوی ثبت شده به رکورد چهارده بازی بدون شکست در لیگ نوزدهم دست یابند.

امیر قلعه نویی و شاگردانش که این روزها فشارهای کاذبی را تحمل و با ماجراهای زیادی دست به گریبان هستند دیروز با برد 2-0 مقابل پیکان روند شکست ناپذیری خود را به عدد 14 رساندند تا ضمن قرار گرفتن در یک قدمی کسب قهرمانی نیم فصل، برای ثبت رکوردی جالب همچون شکست ناپذیری در یک نیم فصل نیز بیشتر از همیشه امیدوار باشند.

پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ با نشستن روی نیمکت یکی از پرافتخارترین باشگاه ها در این رقابت ها حالا انگیزه های زیادی برای ثبت ششمین قهرمانی آن هم با ثبت رکوردهای فوق العاده دارد. ژنرال که دیروز مدعی شد بسیاری در حال سنگ زدن به قطار زرد راه افتاده در مسیر قهرمانی هستند حالا یک گام با شکست ناپذیری در نیم فصل آن هم با کمترین گل خورده فاصله دارد تا نشان دهد تیمی که ساخته شایسته تقدیر بیشتر است.

 

ورزش سه 

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-12-14 11:23:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۶
البته باکمک باند اصفهانی وکمک داوران.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر