فهرست
یونایتد Vs لیورپول/ بزرگترین بازی تاریخ انگلیس
یونایتد Vs لیورپول/ بزرگترین بازی تاریخ انگلیس

یونایتد Vs لیورپول/ بزرگترین بازی تاریخ انگلیس

آی اسپورت- وقتی در این بازی حضور داری فکر می کنی این بزرگترین بازی انگلیس است، اخیرا من در این بازی نبوده ام، اما هنوز هم به این موضوع ایمان دارم. همیشه انگیزه های زیادی برای هر بازیکنی که در این بازی حضور دارد، وجود دارد. هواداران هر دو تیم هم جوی بی نظیر می سازند. دلیلش هم قابل درک است، چون این دو تیم، موفق ترین تیم های تاریخ انگلیس هستند، همچنین همسایه هایی نزدیک به هم هستند.

البته که دربی شهر لیورپول بازی با اورتون است. اما بازی بزرگ همیشه مقابل منچستریونایتد است. آن زمان که خود من بازی می کردم ما معمولا در این بازی برنده بودیم و در واقع قدرتمندتر بودیم. آن زمان من یونایتد معمولا در میانه جدول بود و گاهی هم سوم یا چهارم. اما باز هم این بازی همیشه بزرگترین بازی بود.

من یونایتد همیشه تیمی فوق العاده داشت، همیشه تیمی بود که توجهات را به خود جلب می کرد، حتی وقتی نمی برد. زمانی که ما از آن ها قوی تر بودیم و آن ها دو یا سه بازی را می بردند همه می گفتند آن ها تیم آینده داری هستند. کسی که یک هت تریک می کرد جورج بست یا بابی چارلتون جدید بود و این مشکلی بود که یونایتد داشت و دارد.

در یکی از اولین بازی هایی که من در آن حضور داشتم ما در آنفیلد 3 بر یک به برتری رسیدیم و من اولین گل برای لیورپول را زدم. در آن زمان به عنوان یک بازیکن لیورپول، می فهمیدی که هواداران برای این باشگاه چقدر مهم هستند، همچنین هم تیمی هایی که در کنارشان بازی می کنی.

هیچ وقت مهم نبود یونایتد در جدول رده بندی کجا قرار دارد، بلکه همیشه بازی مقابل این تیم بازی سختی بود. در آخرین بازی این فصل لیورپول که مقابل ساندرلند بود، این تیم عالی نبود، شاید می شد نتیجه بدتر هم باشد و لیورپول از آن فرار کرد. آن ها اصلا خطرناک بازی نکردند و در بیشتر مواقع توپ را به منطقه هایی که نباید، می فرستادند. مطمئنا برای بازی مقابل یونایتد کلوپ از بازیکنانش انتظار خیلی بیشتر از این را دارد.

من انتظار دارم بازی خوبی را شاهد باشیم. این بازی از آن بازی هایی است که همیشه در آن ها مربی باید به خوبی از تیمش مراقبت کند. لازم نیست برای این بازی ها دستورالعمل های زیادی به بازیکنانت بدهی، خود آن ها خیلی زود اهمیت این بازی را می فهمند و می دانند برد در این بازی برای کل شهر، هواداران و همه چه مفهومی دارد.

لیورپول در این بازی باید مقابل یونایتدی بازی کند که بدون ارائه عملکردهای خیره کننده نتایج مورد قبول کسب می کند. یونایتد خیلی اوقات این طور بوده است، هیچ وقت تو را روی صندلی میخکوب نمی کند و این طور نیست که با خود فکر کنی این یکی از بهترین بازی هایی است که دیده ام، اما نتیجه مورد قبول را می گیرد. در این یونایتد هم نکته مهم این است که روحیه برنده بودن دوباره به آن بازگشته است، این خیلی مهم است، اعتماد به نفس همان نکته ای است که باعث بردن بازی ها می شود.

لیورپول هم همه لازمه های رسیدن به پیروزی در بازی روز یکشنبه را دارد. فکر می کنم یونایتد در بازی مقابل هال سیتی عالی نبود، فقط نتیجه گرفت. برای این بازی به نظر من یونایتد شانس خیلی کم بیشتری دارد. چون این تیم انگیزه و روحیه خوبی دارد و بازی هم در خانه اش برگزار می شود، اما نباید لیورپول را نادیده بگیرد. این تیم زیبا بازی می کند و خیلی اوقات نتیجه هم می گیرد، برای این تیم هم زمانش رسیده که در دهان شیر بازی کند و آنجا نشان دهد که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل است.

در حال حاضر به عنوان یک هوادار لیورپول، دوست دارم تیمم جزو 4 تیم بالای جدول کارش را به پایان ببرد، اما فکر می کنم اگر در بازی با یونایتد آن ها برنده باشند شانس خیلی خوبی حتی برای قهرمانی دارند. آن زمان انگیزه تیم هم خیلی خیلی بهتر می شود و هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

برای این بازی بازیکنان فوق العاده زیادی در زمین حضور خواهند داشت. مطمئنا یونایتد آن طور که پیش از این در آنفیلد بازی کرده بازی نمی کند و فقط برد می خواهد. لیورپول هم فقط با یک روش بازی می کند، سعی می کند تهاجمی باشد و با این روش مانع گل زدن یونایتد هم بشود، پس من انتظار دارم در این بازی شاهد گل های زیادی باشیم.

 

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-01-13 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تاج
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
دوتا زلاتان یدونه ام میختاریان میزنه یدونه ام لیورپول . 3-1 تمام . لیورپول حتی بین top 4 هم نمیاد
۵
مسعود
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
نوشته ای بسیار زیبا از یه لیورپولی
اما منچستر میبره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر