فهرست
گزارش روز: از لیگ یک چه خبر؟
گزارش روز: از لیگ یک چه خبر؟

گزارش روز: از لیگ یک چه خبر؟

آی اسپورت- هفته بیست و پنجم لیگ هم به اتمام رسید. حالا همه تیم‌ها 9 هفته دیگر باید به مصاف هم بروند تا تکلیف صعود و سقوط‌شان مشخص شود. به همین بهانه مروری داریم به آخرین وضعیت لیگ یک. 

کبریت بی‌خطر مثل یزد

عدم زهردار بودن در خط حمله مشکلی بود که تیم وحدت یزد از ابتدای فصل با آن رو به رو بود با این حال به نظر می‌رسد که این مشکل در نیم فصل دوم در این تیم تشدید شده است. آنها در 8 بازی نیم فصل فقط چهار گل زدند؛ آماری ضعیف تر از استقلال اهواز قعرنشین.

صدای یحیی گل‌محمدی هم در لیگ یک درآمد
«کادر فنی حریف از دقیقه سه مشغول داد و فریاد کردن در کنار زمین شدند که این امر موجب شد تا هم بازیکنان خودشان، هم بچه های ما و هم تیم داوری تمرکز خود را از دست بدهند. ولی در کل این کار در فوتبال ایران جواب می دهد و موجب می شود روی داور تاثیر بگذارند. من خودم اصلا دوست ندارم در کنار زمین شلوغ کنم ولی در این بازی به طور ناخواسته این کار را انجام دادم که باز هم می گویم این کار اصلا کار خوبی نیست و موجب بر هم خوردن تمرکز همه شده و کیفیت فنی تیم ها را پایین می آورد.»

راه آهن ضعیف ترین خط دفاع نیم فصل دوم
راه‌آهن تهران که در نیم فصل دوم سه مربی مختلف را روی نیمکت خود دیده در 8 بازی نیم فصل دوم تا به این جای کار با دریافت 15 گل ضعیف‌ترین عملکرد را میان 18 تیم لیگ یکی از خود بر جای گذاشته است. خط دفاع راه‌آهن در نیم فصل دوم حتی از استقلال اهواز که ضعیف ترین دفاع کل لیگ را در اختیار دارد نیز ضعیف تر عمل کرده است. البته عمده گل های دریافتی راه آهن به سه هفته اول که این تیم با رفت و آمدها روی نیمکت مواجه بود باز می گردد. این تیم قدیمی پایتخت در سه هفته ابتدایی نیم فصل 11 گل دریافت کرد.

مدافع پرسپولیس سرباز شد
وحید حیدریه مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس تهران که سابقه بازی در تیم ملی امید را در کارنامه دارد برای سپری کردن خدمت سربازی به تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پیوست. او سابقه بازی در پیکان تهران را در کارنامه دارد. حیدریه در تابستان گذشته با تصمیم برانکو ایوانکوویچ در لیست خروج باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود و در نهایت پس از چند ماه دوری از میادین تصمیم گرفت تا خدمت سربازی خود را در تیم نظامی ملوان بندرانزلی سپری کند.

ایرانجوان تیم رده آخر جدول نیم فصل دوم
ایرانجوان در ادامه روند بد نتیجه گیری‌هایش در هفته‌های اخیر، دوشنبه گذشته این بار در خانه برابر خیبرخرم آباد شکست خورد تا یک قدم دیگر به منطقه قرمز جدول نزدیک‌تر شود. سرخ‌های بوشهر که پس از تغییرات روی نیمکت نتایج درخشانی چون پیروزی برابر سپیدرود صدرنشین و اکسین البرز در کرج را کسب کرده بودند حال 8 هفته است که در کسب پیروزی ناکام مانده اند. ایرانجوان به همراه دو تیم نفت مسجدسلیمان و استقلال اهواز جز تیم های بدون پیروزی در جدول نیم فصل دوم مسابقات محسوب می شود. آنها در 8 بازی نیم فصل دوم تنها 3 امتیاز کسب کرده اند و در رده آخر جدول نیم فصل دوم قرار دارند.

۱    
آی اسپورت
2017-02-24 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر