فهرست
سیلی میلیچ به قانون من‌درآوردی
سیلی میلیچ به قانون من‌درآوردی

سیلی میلیچ به قانون من‌درآوردی

آی‌اسپورت- گلی که میلیچ به ماشین‌سازی زد، بی‌شباهت به گل‌های لیونل مسی نبود. گلر ماشین‌سازی هم بنده خدا در یک لحظه ساشا ایلیچ شد و خلاصه قفل بازی استقلال با این گل زیبا باز شد تا خیلی‌ها یاد قانون عجیب و من‌درآوردی منع حضور خارجی‌ها بیفتند! بله، در روزهایی که ورود خارجی‌ها به فوتبال ایران ممنوع شده، اندک خارجی‌هایی که از سال‌های قبل مانده‌اند،‌ همچنان می‌درخشند و گل می‌زنند. همین دیروز گادوین منشا هم چهارمین گلش در سه هفته اول لیگ برتر را زد و نشان داد در فوتبال ایران نمی‌توان چشم بر استعدادهای خوب خارجی بست. تازه منشا مهاجمی است که از روزهای اوج دور شده بود و به هر حال از پرسپولیس و استقلال به گل‌گهر رفت.

ماشین‌سازی نشان داد برخلاف تصور خیلی‌ها، اصلاً تیم بدی نیست. آنها می‌توانستند همان دقیقه ۷۲ با ضربه زیبای پیمان بابایی بازی را مساوی کنند اما بدشانس بودند و در نهایت استقلال می‌توانست گل‌های دیگری هم بزند که البته دیاباته و قایدی گلزن نبودند.

محمود فکری بالاخره با زور و زحمت عذرخواهی کرد. البته او گفت عوامل عصبانی شدنش که باعث شدند آن حرف‌ها را بزند را نمی‌بخشد اما به هر حال همین که عذرخواهی کرد، بهتر از هیچی بود. تیم او هم از نظر فنی کمی بهتر شد و حداقل اینکه نیمه دوم روان‌تر بازی کرد اما این استقلال هنوز خیلی کار دارد و چندان هماهنگ به نظر نمی‌رسد. نکته اینجاست که فکری برای هماهنگ کردن تیمش اصلاً وقت ندارد و بازی‌ها هم هفته به هفته سخت‌تر می‌شود. البته سرمربی استقلال مهره‌های خوبی در اختیار دارد که یکی از آنها «میلیچ» بازی را برایش درآورد. از هفته‌های آینده مسلماً دیاباته و قایدی و نادری و... آماده‌تر می‌شوند اما حداقل دیروز فشار زیادی روی دروازه استقلال نبود و هرچه بود، در آن تیر دروازه و ضربه سری که رشید مظاهری گرفت، ‌خلاصه می‌شد.

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-11-27 14:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹، ۲۰:۱۷
قانون منع خدمت خارجی ها اگر چه مسخره است ولی تاوان زیاده خواهی و ریخت پاش های همین دو تیم سوگلی است . برای محبوبیت بین هواداران مدیران این تیم ها در به خدمت گرفتن و قرارداد با خارجی ها کورس بسته بودند و چیزی هم که اهمیت نداشت کیفیت بود شما میلیچ را مثال نزن فرض کن سالی که پرسپولیس 3 اوکراینی بنجل را اود این قانون چه سودی برای پرسپولیس داشت؟ انسال پرسپولیس چه استفاده ای از خارجی ها برد جز هدر دادن دلارهای کشور و البته حق دلالی دلال بزرگ برانگوه
۱
اقلیت تاس
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹، ۱۰:۳۳
سودش برای پرسپولیس قهرمانیهای پیاپی بود احمق زردک، برانکو کاری باهاتون کرده که هنوز بعد رفتنش دارید میسوزید و میمیرید، همه تیمها هم مثل تیم کثیف و منحوست به پول بیت المال وزارت صمت وصل نیستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر