فهرست
انتقاد نیمار از مدیران بارسا؛ نباید آنجا باشند
انتقاد نیمار از مدیران بارسا؛ نباید آنجا باشند

انتقاد نیمار از مدیران بارسا؛ نباید آنجا باشند

آی اسپورت – نیمار در دیدار هفته دوم لیگ فرانسه هم با لباس پاری سن ژرمن درخشید و توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند که گل دوم او از زیبایی خاصی برخوردار بود. او بعد از این دیدار به انتقاد از سران تیم سابق خود پرداخت.

نیمار که با ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری سن ژرمن شد بعد از دیدار با تولوز گفت:‌ «وقتی من به بارسلونا آمدم همه چیز خوب بود ولی مدیرانی در بارسلونا هستند که نباید باشند. من چهار سال خیلی خوب و شاد آنجا داشتم ولی بارسلونا شایسته اتفاقات خوب بیشتری است. من دوستان زیادی آنجا دارم. امیدوارم اتفافات خوب دوباره در بارسلونا رخ دهد و تیم بتواند به شرایط خوب خود بازگردد و رقابت کند.»

نیمار گفت: «واقعا نمی‌دانم در بارسلونا چه خبر است. این که ببینم دوستانم آنجا ناراحت هستند، من را هم عصبانی می‌کند. من امیدوارم بارسلونا بتواند قدرت خود را به دست بیاورد و بار دیگر برای رسیدن به بهترین عناوین رقابت کند.»

  ۱  
آی اسپورت
2017-08-21 12:35:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارسایی پرسپولیسی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
لطفا خفه شو مار تبهکار پول پرست.. راجع به تیم ما نظر نده.. اگر مدیران ما اونهایی بودن که تو میگی الان داشتی تو کمپ سیوتاد ویلانووا تمرین میکردی نه تو کشتی های تفریحی سن تروپه... پس واسه تو بد نشد..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر