فهرست
پشت پرده پیشنهاد انصاری: کی دروغ میگه؟
پشت پرده پیشنهاد انصاری: کی دروغ میگه؟

پشت پرده پیشنهاد انصاری: کی دروغ میگه؟

آی اسپورت- یک ماهی است که خبر پیشنهاد تیم چینی «گوانجو هینگ فین ژیچینگ» برای محمد انصاری مطرح شده. ابتدا پیشنهادی که به باشگاه پرسپولیس برای رضایت نامه این بازیکن مطرح شد 350 هزار دلار بود اما یک ایجنت دیگری پیشنهادی 600 هزار دلاری به پرسپولیس ارائه کرد که پرسپولیس هیچ یک از این پیشنهادات را نپذیرفت. تا پیشنهاد یک میلیون و 200 هزار دلاری برای رضایت نامه این بازیکن از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شود. باشگاه چینی این پیشنهاد را نپذیرفت و آن را رد کرد اما پس از رفت و آمد ها و اصرار بازیکن در نهایت باشگاه چینی پیشنهاد 1.2 میلیون دلاری را که پرسپولیس در خواست کرده بود را پذیرفت.

چنین توافقی هیچ معنایی جز جدایی انصاری نداشت و حتی این خبر و اعلام رقم توسط پرسپولیس و ارائه همان مبلغ توسط طرف مقابل شب گذشته توسط طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس هم تایید شد: «با تصمیم هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادیم و گفتیم فقط با دریافت یک میلیون و دویست هزار دلار  حاضر به فروش محمد انصاری هستیم که دیدیم بازهم این پیشنهاد آمد. به آقای ترکاشوند هم گفته بودند 10 درصد این مبلغ را هم به تو می دهیم.»

این خبر حالا تایید شده و اینکه بعدا مدیران پرسپولیس به هر دلیلی همان مبلغ اعلامی خودشان را هم نپذیرفته اند، خبر اولیه را رد نمی کند.

۲ ۵  
آی اسپورت
2016-12-24 15:55:00
نظر دهید

۵ نظر
لجن پولیس
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
تو تیمی که از پایه و بن کثیف هست و توسط قاتل جهان پهلوان تختی تاسیس شده و یه روز در میون پیشکسوتاش و بازیکناش تو اوین هستن چه فرقی میکنه کی دروغ میگه؟ همشون مثل هم هستن. کلا روزی که این باشگاه کثیف و مافیایی لنگ تاسیس شد باید فاتحه این فوتبالو میخوندیم
۲ ۴
مجید 22
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
اینا همه عقده های دربی هستش
میلاد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۸
چقدر حقیر و کثیفی به خدا دلم برات میسوزه
رضا
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
مجید جان دقیقا درست میگی. اون‌ موقع که ۶ تا خوردن هم اینقدر براشون درد نداشت که این ۴ تا داشت. فکر کن یه عمر تو کری بهت بگن ۶ تایی بعد یه ۴ جعلی درست کنی با هزار امید و آرزو یهو ۴ تا تو یه بازی بخوری. خب میخواستی این اتفاق نیوفته؟ ولی این بنده خدا حسابش از بقیه استقلالی ها هم جداست. این که آدم کل کل کنه طبیعیه ما میگیم اونا میگن ولی این طرف رسما داره از دارالمجانین کامنت میزاره. حتی برای خالی کردن گره های روحی روانیش از پشت مرده حرف زدن هم نمیگذره. واقعا یه لکه ننگه برای طرفدارای استقلال. اینو اینجوری نگاه نکنا خیلی آب زیر کاهه با صدتا اسم و عنوان کامنت میزاره حتی از طرف طرفدارای بقیه تیما هم کامنت میزاره.
۵
منتقد
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۴۴
بوی سوزش برزو سایت برداشته هههههههههه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر