فهرست
داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!
داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!

داستان کمال و پرسپولیس؛ سه ساله با ۳۰ساله!

آی اسپورت – تمدید قرارداد ناگهانی کمال کامیابی‌نیا با پرسپولیس، خبری بود که شامگاه یکشنبه منتشر شد و به یکی از پرونده‌های فرسایشی فصل نقل‌وانتقالات پایان داد. پرسپولیس از جذب بازیکن محروم است و نفراتی همچون صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده هم این تیم را ترک کرده‌اند. در چنین شرایطی تمدید قرارداد کامیابی‌نیا هم به طول انجامیده بود و حتی شایعات زیادی در مورد جدایی قطعی این بازیکن به گوش می‌رسید.

کمال در دو هفته گذشته در ترکیه حضور داشت و گفته می‌شد مشغول مذاکره برای پیوستن به یکی از تیم‌های این کشور است. او در این مدت جواب روشنی به تماس‌های باشگاه پرسپولیس نداده بود و همین مساله جو عمومی بسیار بدی علیه این بازیکن به وجود آورد. همزمان روز یکشنبه این خبر در سطحی وسیع پیچید که از نظر برانکو دیگر ضرورتی برای تمدید قرارداد با کامیابی‌نیا وجود ندارد و باشگاه نباید بیش از این با او تماس بگیرد. همزمان حمیدرضا گرشاسبی هم در مصاحبه‌ای گفت: «ما هر کاری باید می‌کردیم، کردیم. باشگاه دیگر هیچ قدمی برنمی‌دارد و خود کامیابی‌نیا باید تصمیم بگیرد.»

در چنین فضایی بود که کامیابی‌نیا خودش را به ساختمان باشگاه پرسپولیس رساند و قراردادش را تمدید کرد. نکته ویژه تمدید قرارداد هافبک دفاعی سرخ‌ها، سه‌ساله بودن آن است. کمال که در دو سال گذشته برای تمدید قراردادش حسابی معطل کرده بود، حالا پای برگه‌ای را امضا کرده که اگر سفت و سخت باشد، در دو سال آینده او را بدون چک‌وچانه سرخپوش نگه خواهد داشت. دیروز این شایعه به گوش رسید که تعلل کامیابی‌نیا در تمدید قرارداد و خشم برانکو از این بابت باعث شده او تحت فشار قرار بگیرد و برای ادامه همکاری با باشگاه زیر بار قرارداد سه‌ساله برود. در هر صورت کمال در حال حاضر 30 ساله است و انعقاد قرارداد طولانی با بازیکنی در این سن و سال، اتفاقی است که فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد. در اروپا بازیکنان تا قبل از 30 سالگی قراردادهای طولانی‌مدت می‌بندند و بعد از این سن، قرارداد آنها فصل به فصل تمدید می‌شود. در ایران اما همه چیز برعکس است!

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-06-13 13:10:00
نظر دهید

۴ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
قرارداد سه ساله به درخواست خود کامیابی نیا بوده و گرنه سال دیگه بهش نیازی نداریم.
۸ ۱
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
چقد بده قدر نشناسی ! امیدوارم تو زندگی شخصیت حداقل اینطوری نباشی !!
serezo
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۵
این که چیزی نیست ، ماهینی 32 ساله با وجود یک فصل دیگه قرارداد مسئولین باشگاه میخوان دو ساله دیگه تمدید کنن ! مدیرای ایرانی عادتشونه افراط و تفریط ؛
۴
خسته
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۵۸
اگر یک ساله تمدید می کرد هم شما مرثیه سرایی می کردی که ای هوار اینها باز یکساله تمدید کردند و سال بعد قراره همین آش و همین کاسه باشه!
در ضمن کمال از نظر بدنی آمادگی بالایی داره و حالا حالاها جا داره. اتفاقا کار خیلی درستی کردند که سه ساله بستند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر