فهرست
والورده، جایگاه کریم در یونان را به خطر انداخت
والورده، جایگاه کریم در یونان را به خطر انداخت

والورده، جایگاه کریم در یونان را به خطر انداخت

آی‌اسپورت- اسکار گارسیا، سرمربی اسپانیایی و جدید تیم المپیاکوس یونان، برای پذیرفتن این پیشنهاد سراغ ارنستو والورده رفته و از او درباره سبک بازی و نوع فوتبال یونانی‌ها مشاوره گرفته است: «بله، با او مشورت کردم. هیچ چیز منفی از والورده درباره المپیاکوس نشنیدم. ارنستو والورده، سرمربی در سال‌های 2010 تا 2012 میلادی هدایت المپیاکوس یونان را بر عهده داشت و به همین خاطر آدم درستی برای مشاوره گرفتن بود. حرف‌های او دلیل اصلی اطمینان من برای پذیرفتن پیشنهاد مربیگری تیم المپیاکوس یونان و رد کردن سایر پیشنهادها بود».

اسکار گارسیا درباره تفاوت فلسفه بارسلونایی که همیشه در تیم‌هایش بکار می‌گیرد، با نوع فوتبال دفاعی المپیاکوس گفت: «فلسفه تیم بارسلونا معروف است و تمام تیم‌های این باشگاه از رده جوانان تا بزرگسالان با اتکا به آن بازی می‌کنند. این مساله بسیار مهمی است، زیرا باشگاه بارسلونا بر اساس فلسفه‌ای که دارد بازیکنان آکادمی را پذیرش می‌کند. من هم در تمام این سال‌ها کنار این فلسفه زندگی کرده‌ام و تا جایی که بشود در یونان به آن نزدیک خواهیم شد.»

اسکار گارسیا با سابقه 10سال بازی در تیم بارسلونا یکشنبه گذشته به صورت رسمی سرمربی تیم المپیاکوس یونان شد. گارسیا سابقه هدایت ردبول سرالزبورگ، سنت‌اتین، برایتون‌آلبیول و واتفورد را هم در کارنامه‌اش دارد و در اولین گام مهاجم پرتغالی را از اورتون خرید تا جایگاه کریم انصاریفرد به خطر بیفتد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-01-12 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲
کوین میرالاس بلژیکی هست و از اورتون به تیم سابقش برگشته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر