فهرست
آریا برزگر، مهدی عبدی می‌‌شود؟
آریا برزگر، مهدی عبدی می‌‌شود؟

آریا برزگر، مهدی عبدی می‌‌شود؟

آی اسپورت - در بازی رفت نیم فصل اول لیگ گذشته بود که دو تیم پرسپولیس و استقلال به میدان رفتند و دو مربی تازه وارد رودرروی هم قرار گرفتند، کالدرون مقابل استراماچونی.

پرسپولیس و استقلال جدال زیبایی را به نمایش گذاشتند که با پیروزی سرخ پوشان همراه بود اما نکته جالب این دیدار برای پرسپولیسی ها به جر نتیجه، معرفی یک چهره جوان به نام مهدی عبدی بود. گابریل کالدرون که جایگزین برانکو شده بود و فشار زیادی را احساس می کرد، در اقدامی جالب دست به تعویض زد و مهدی عبدی جوان را که در تیم های پایه فعالیت داشت به میدان فراخواند. عبدی گل پیروزی بخش پرسپولیس را به ثمر رساند. همین گل باعث شد تا مهدی عبدی جای پای خود را در تیم بزرگسالان محکم کرده و امروز در غیاب ال کثیر به مهاجم اول سرخ ها تبدیل شود.

حال سوال این است که یحیی گل محمدی در بازی دربی پیش رو هم سورپرایزی شبیه آن چه کالدرون داشت را رو خواهد کرد؟ محمدمهدی مهدی‌خانی همان سوپرایز یحیی خواهد بود یا بازیکنی چون آریا برزگر که به رغم درخشش در تیم ملی جوانان هنوز در پرسپولیس فرصتی برای اثبات خود پیدا نکرده است؟

به هر روی هنوز معلوم نیست که گل محمدی برای دربی شماره 94 برای حریف سنتی خود و هم چنین هواداران پرسپولیس غافلگیری در آستین دارد یا هم چنان با همان ترکیب و تعویض های همیشگی پا به میدان خواهد گذاشت. برای رسیدن به پاسخ این سوال باید تا بعد از ظهر روز بیست و دوم دی ماه صبر کرد.

۱    
آی اسپورت
2021-01-07 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر