فهرست
عجله در صدور آرای دربی مشکوک است
عجله در صدور آرای دربی مشکوک است

عجله در صدور آرای دربی مشکوک است

آی اسپورت - عبدالرحمان شاه حسینی رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انتقاداتی را از این کمیته مطرح کرده است. بیشتر انتقادات از احکام مربوط به دربی است و این که سرعت در صدور احکام دربی کمی شائبه برانگیز است. شاه حسینی در این باره گفته است: «کمیته انضباطی در بدترین زمان ممکن و پس از دربی، تصمیم به رفع این ایراد گرفت. اصل رفع اشکال عمل خوبی است، اما شائبه‌هایی به وجود آمده و با نگاه به بازی‌های آتی دو تیم، این ذهینت را در اشخاص به وجود می‌آورد که چرا در این مقطع زمانی این ایراد رفع شد؟ پاسخ منطقی هم به این مسئله داده نشده است و مسئله دیگری که این شائبه‌ها را بیشتر می‌کند، صدور رأی تخلف‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و محرومیت در نظر گرفته شده برای کمال کامیابی‌نیاست. آن هم 10 روز پس از برگزاری این بازی که مانند دربی به صورت زنده از تلویزیون پخش شد، اما تسریعی در صدور این رأی وجود نداشت تا شائبه‌ها بیشتر شود. این تأخیر بلاوجه کمیته انضباطی در رسیدگی و صدور رأی در خصوص تخلف‌ها را نشان می‌دهد.»

شاه حسینی در حال حاضز عضو هیئت رئیسه فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس است.

  ۷  
آی اسپورت
2017-02-15 12:48:00
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
کاملا واضحه....پای دو حریف اصفهانی در میان هست. و پای دوستان ترک پایتخت نشین...
۴
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۸
به نظر من قلعه نوعی دیگه نباید بهانه ای برا ضعف فنی اش پیدا کنه...میتونیم داور رو هل میدیم...میتونید بسم الله
۲ ۱
a
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۰
دلم برات تنگ شده بود لنگی تهرانی!! خسته نشدی انقدر به اسم تبریز کامنت گذاشتی؟! مردک یه جو جربزه داشته باش به اسم خودت کامنت بزار نه به اسم یه شهر و مردمش که بزرگیش از هفت جدو آبادت بیشتره
۱
6 & 4
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
مشکوک نه، کاملا واضحه که باز هم مافیا برنامه ریخته که جلوی قهرمانی پرسپولیس رو بگیره. هند آرش افشین و گل فولاد اهواز، انبوه نا داوران محروم پارسال که اتفاقی نبوده!
۵
مجید10
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
اتفاقا اصلا هم عجیب نیست. بالاخره تیم داشت میرفت بالا و خوب بازی میکرد. باید یکی یه جور ترمزش رو میکشید دیگه. اونم کی بهتر از خود فدراسیون و عواملش....
۵
امير
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۳
آقا كميته انضباطي كلا استقلالي هست جديدا هم آقاي جاوداني عضو اين كميته شدن كه به شدت طرفدار كيسه هست .
۴
یوسف
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
ای کاش خودت بودی! پرسپولیس هم اینقدر سختی نمی کشید! پروفسور هم الان داشت به نیمکت تیم ملی فکر میکرد! عبدالرحمان کجایی دقیقا کجایی!؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر