فهرست
چرا اورا نباید به یونایتد بازگردد؟
چرا اورا نباید به یونایتد بازگردد؟

چرا اورا نباید به یونایتد بازگردد؟

آی اسپورت- عجیب نیست اگر برخی از هواداران منچستریونایتد در 24 ساعت اخیر بارها بازی هایی که در آن ها پاتریس اورا در سمت چپ خط دفاعی تیم مورد علاقه شان بازی کرده را تماشا کرده باشند. از زمانی که ریو فردیناند در پستی اینستاگرامی از احتمال بازگشت اورا به تئاتر رویاها خبر داده، خاطره 8 سال بازی موفق برای این تیم توسط مدافع فرانسوی برای هواداران تیم زنده شده است.

به این موضوع این را هم اضافه کنید که یوونتوس آماده است تا این مدافع 35 ساله را بازیکن آزاد اعلام کند و در حال حاضر هم تنها 6 ماه از قرارداد او مانده است. حالا هواداران منچستریونایتد بیشتر امیدوارند که ژوزه مورینیو مدافع اسطوره ای شان که 81 بازی ملی هم در کارنامه دارد را به اولدترافورد بازگرداند.

اشاره فردیناند به بازگشت اورا در اینستاگرام
اشاره فردیناند به بازگشت اورا در اینستاگرام

اما مطمئنا اضافه کردن اورا به ترکیب یونایتد برای این باشگاه تصمیمی کاملا احساسی خواهد بود، مخصوصا که این تیم شدیدا نیاز دارد تیمی بسازد که نه تنها در حال حاضر موفق باشد، بلکه آینده ای روشن هم داشته باشد. یونایتد اخیرا 7 برد پیاپی به دست آورده است و بالاخره توانسته برخی از ترس های روحی اش را کنار بگذارد و بیشتر از همیشه به روزهای مربی گری سر الکس فرگوسن شبیه شود. کاری که با لوئیس فان گال و دیوید مویس نتوانسته بود انجام دهد. حالا هدف همه در تیم این است که منچستری موفق بسازند. آیا برای این تیم مفید است که یک مدافع اسطوره ای را بازگردانند؟ فقط برای پر کردن نیمکت؟ البته که نکات نگران کننده ای درباره متیو دارمیان و این که هم سطح لیگ برتر نیست وجود دارد. این هم درست است که دلی بلیند سرعت ندارد، مارکوس روخو کارایی لازم را ندارد و لوک شاو مدام مصدوم می شود. اما آیا پاسخ درست برای همه این ها آمدن اورا است؟

برای این که متوجه شوید پاسخ منفی است کافیست به عملکردهای اخیر او در یوونتوس توجه کنید. حتی در روزهایی که او بازیکن یونایتد بود، ناتوانی اش برای هماهنگ شدن با ریتم لیگ برتر یک مشکل برای سران اولدترافورد بود. در آن زمان هم وقتی می خواستند بگویند یونایتد مسن شده و فرگی باید جوان گرایی کند و وقتی می خواست به بازی ضعیف بازیکنان مسن تیم اشاره کنند اورا را مثال می زدند.

مطمئنا تنها نکته مثبت آمدن او به تیم این است که باعث بالا رفتن انگیزه و ایجاد روحیه در تیم می شود. جدا از همه این ها چه کسی وقتی لازم باشد در لحظه های خاص رقص پاندا می کند؟ همچنین او می تواند زوج موفقی با پوگبا بسازد و هر دو می توانند از آن مصاحبه های جذابی کنند که در بازی های یورو 2016 در فرانسه کردند.

در نهایت البته اگر اورا فکر می کند می تواند خداحافظی اش را در منچستریونایتد انجام دهد اشتباه می کند. چون شانسی برای این کار ندارد. از زمانی که حدود 3 سال پیش او باشگاه را ترک کرد، لیگ برتر متفاوت تر هم شده است و برای بازیکنانی مانند او حتی کمتر از قبل جا هست.

زمانی که اینتر ویدیچ را کنار گذاشت هم صحبت هایی درباره بازگشت او به میان بود. اما این اتفاق نیفتاد. پس بهتر است درباره اورا هم همین طور باشد و نباید خیلی به این مطالب در رسانه ها اشاره کرد که او امیدوار به کاری شود که شدنی نیست. خود اورا البته می داند که بازی تمام شده است. او در سال 2014 خیلی باشکوه یونایتد را ترک کرد. اما همه دیده اند که در ماه های اخیر او در یوونتوس عملکرد ویژه ای نداشته و مطمئنا اگر بخواهد به لیگی سخت تر از سری آ هم برود، کار برایش دشوار تر می شود.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-06 12:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
در لیگ قهرمانی اروپا،پارسال یه نفره و با تلاش زیاد،یوونتوس را از قهرمانی دور کرد.حالا قراره کمکاری پارسال را جبران کند!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر