فهرست
رایکاردِ بازنشسته؛ کمیته فنی به دنبال چیست؟
رایکاردِ بازنشسته؛ کمیته فنی به دنبال چیست؟

رایکاردِ بازنشسته؛ کمیته فنی به دنبال چیست؟

«به این کلیشه می‌رسی که هرگز نگو هرگز اما نه، من هیچ‌وقت به عنوان مربی بازنخواهم گشت. من این کار را از سال 98 تا چهار سال پیش انجام داد و با خودم صادق هستم، من واقعا خودم را یک مربی معتبر نمی‌بینم. بنابراین 16 سال کاری را انجام داده‌ام که برای آن ساخته نشده‌ام اما این کار را با قلب و روحم انجام دادم، سخت کار کردم و همیشه می‌خواستم بازی‌ها را ببینم و تحلیل‌های ویدئویی درست کنم.»

آی‌اسپورت- این‌ها آخرین واکنش‌های فرانک رایکارد به بازنشسته کردن خودش است. شش ماه پیش در یک مستند مرتبط با استعدادهای فوتبال هلند. واضح است که او دیگر تمایلی به سرمربی شدن در تیمی ندارد. بعد از شکست در عربستان سعودی او هیچ تیم دیگری را نپذیرفته و مشاور رشد بازیکنان یک آکادمی فوتبال در فلوریدا شد. او اما با همه این اوصاف، گزینه کمیته فنی استقلال برای پذیرفتن این تیم بحران‌زده است. گزینه‌ای که امروز مطرح شده و از قضا عضو کمیته فنی گفته است او را با قیمتی ارزان به استقلال می‌آورد. ادعایی که حتی برای رد کردن‌اش احتیاج به استدلال نیست. چرا رایکارد باید بازنشستگی را پس بگیرد، تجارت‌اش را رها کند و با قیمتی ارزان به استقلال بیاید؟

احتمالا یا اطلاعات عضو کمیته فنی قدیمی است یا او دنبال منافعی است که با مطرح کردن نام رایکارد به آن می‌رسد. در شرایطی که اعضای کمیته فنی از بررسی کارنامه مربیان و به روز بودن آن‌ها صحبت می‌کنند مطرح شدن گزینه‌ای که 4 سال گذشته بدون تیم بوده هم عجیب است. 

۲۸ ۲  
آی اسپورت
2017-09-25 15:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
مارکو فان باستن‌ هم‌ گزینه خوبیه. عملکردش تو تیم ملی هلند خیلی خوب و ساختاری بود.
۲
امیر
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
واقعأ شورشو دراوردن،بعیده حتی عرضه اوردن همون مرفاوی یا مظلومی رو هم داشته باشه این هیئت مدیره......
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر