فهرست
روزهای بد فولاد ادامه دارد/ حسرت برد و گل
روزهای بد فولاد ادامه دارد/ حسرت برد و گل

روزهای بد فولاد ادامه دارد/ حسرت برد و گل

آی اسپورت- تیمی که با جذب ساسان انصاری، هر هفته در جدول بالا و بالاتر می آمد با حضور بختیار رحمانی، ترمزش کشیده شد و حالا نه تنها سقوط می کند و برنده نمی شود که حتی توانی برای زدن گل هم ندارد. فولاد که توانسته بود در اواخر نیم فصل اول، خودش را تا پله های پنجم و ششم هم بالا بیاورد، در پایان هفته بیستم دهم است.

فولاد امروز و در هفته بیستم به خانه سایپا رفت و با یک گل شکست خورد. این شکست یعنی برای رسیدن به آخرین پیروزی تیم سعداوی باید به نیم فصل اول و هفته چهاردهم برویم که آنها با 3 گل صنعت نفت را شکست دادند. فولاد 2 امتیاز از 5 بازی اش در نیم فصل دوم گرفته درحالیکه در همین بازه زمانی و در نیم فصل اول، 3 امتیاز داشت.

مشکل دیگر فولاد، نزدن گل است. تیمی که تا همین چند هفته قبل، ساسان انصاری را در ترکیبش داشت و با گلها و پاس گلها و پنالتی گرفتن های شماره 3 جلو می رفت، هیچ گلی در 5 و به عبارت بهتر 6 بازی اخیرش نزده است. آخرین گلی که به نام فولاد ثبت شده در هفته پایانی نیم فصل بوده ولی آن گل را ماهان رحمانی، بازیکن پیکان وارد دروازه خودی کرد. با این حساب، آخرین گل فولادی ها به صنعت نفت بوده و پس از آن، تیم سعداوی طی 507 دقیقه اخیر گلی وارد دروازه رقبایش نکرده است.

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-02 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
میلاد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۹
دیگه نامردی نکنید بختیار تازه یه بازی کرده تو فولاد
هرمز
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
رحمانی یه فصل توی تراکتور و یه نیمفصل توی استقلال فقط راه رفت. اخراجش بهترین حرکت منصوریان بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر