فهرست
اعتراض گلزنان کره‌جنوبی به اشتلیکه: خجالت زده‌ایم
اعتراض گلزنان کره‌جنوبی به اشتلیکه: خجالت زده‌ایم

اعتراض گلزنان کره‌جنوبی به اشتلیکه: خجالت زده‌ایم

آی اسپورت- اولی اشتیلیکه، سرمربی آلمانی تیم ملی کره جنوبی در نشست خبری پس از بازی برابر ایران که با شکست یک بر صفر تیمش خاتمه یافت به خبرنگاران گفته بود که دوست داشت مهاجمی همچون سباستین سوریا، بازیکن تیم ملی قطر را در اختیار داشته باشد. کیم شین ووک، مهاجم تیم ملی کره جنوبی پس از بازگشت از تهران در فرودگاه سئول درباره این حرف اشتیلیکه به خبرنگار روزنامه چوسان گفت: با اشتیلیکه صحبت کردم، اما دیگر تفاهمی بین ما وجود ندارد. بازیکنان تیم ملی کره جنوبی از حرف‌های او درباره مهاجم تیم ملی قطر خجالت زده‌اند.

منظور اشتیلیکه از گفتن نام سباستین سوریا، مهاجم تیم ملی قطر، کیم شین ووک بود که به عملکرد او انتقاد کرد.

«سون هیونگ مین» مهاجم تیم کره‌ جنوبی هم از اولی اشتیلیکه انتقاد کرد. او گفت: این یک شرمساری بزرگ است که نام بازیکنان دیگری برده شود.

 «جی دونگ وون» دیگر مهاجم کره‌ جنوبی اضافه کرد که بازیکنان سرعتی‌تر و تکنیکی‌تر از سباستین سوریا در این تیم حضور دارند. این بازیکن گفت: شاید منظور اشتیلیکه مربوط به بازی قبلی کره‌ جنوبی برابر قطر و عملکرد خوب سباستین سوریا بود که فراموش کرد در نشست خبری آن بازی بیان کند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-13 20:31:00
نظر دهید
۲ نظر
همه ي مخالفان كيروش يك نفره!
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
تمام افرادي كه در سايت آي اسپورت بر ضد كارلوس كيروش سرمربي تيم ملي كامنت ميذارن يك نفره به اين دلايلي كه عرض ميكنم: 1- اين شخص كه با اسامي مختلف اعم از امين و علي و حسن و اميد و ... كامنت ميذاره طرفدار پرسپوليس هست و به طرز واضحي از شيوه ي بازي تيم ملي در زمان برانكو تعريف و تمجيد ميكنه. به نظرتون عجيب نيست كه تمام مخالفان كيروش طرفدار برانكواند؟ يك كامنت نميتونيد از اين شخص پيدا كنيد كه از تيم ملي زمان دايي، قلعه نوعي يا قطبي تعريف كرده باشه و بيشتر تمجيدهاش مربوط به تيم ملي زمان برانكو هست. 2- بعضي نظراتي كه ارسال شده در زمان تقريبا يكساني ارسال شده (به فاصله ي 4-5 دقيقه كه در ورژن جديد سايت اي اسپورت اين زمان بين ارسال دو كامنت متوالي ذيل هر پست وجود داره و البته با توجه به اينكه نوشتن 4-5 خط كامنت همين مدت زمان ميبره طبيعيه كه اين دو كامنت كه به فاصله ي 4-5 دقيقه ارسال شده كار يه نفر بوده) و مثلا يك بار با يه اسم و يك بار ديگه نظر مشابهي با يه اسم ديگه 3- تازه تيم كره جنوبي رو برديم و الان كه موقع شادي و تعريف و تمجيد هست اما اگه دقت كنيد تعداد مخالفان و معترضان كيروش خيلي زياد شده و با انتشار هر مطلبي در مورد تيم ملي سريع ميبينيم 2-3 نفر از تيم ملي و كيروش انتقاد كردند! و در حالي كه طبيعتا بايد اكثر كامنتها بعد از اين دو برد ارزشمند شامل تعريف و تمجيد از تيم ملي و كيروش باشه اما دقيقاً برعكسه! به نظر شما اين حجم از انتقاد اونم بعد از دو برد متوالي كه يكي اش در تاشكند بوده عجيب نيست؟ اگه ميباختيم اين دوستان ميخواستند چيكار كنند؟؟؟پس معلومه شخص كامنت گذارنده يك نفره فقط كه با اسامي مختلف كامنت ميذاره تا به حرف خودش وجهه بده كه اره ما منتقدان خيلي هستيم!
۵
6 & 4
پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
هیچ کس هم دوزاری اش نیفتاد که تو خودت کی هستی... بس کن برزو!!! تو خودت آخر کامنت گذاشتن با اسم های مختلفی!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر