فهرست
گزارش آماری/ بداخلاق‎ترین‌های لیگ هفدهم
گزارش آماری/ بداخلاق‎ترین‌های لیگ هفدهم

گزارش آماری/ بداخلاق‎ترین‌های لیگ هفدهم

آی اسپورت - تیم فوتبال سیاه‌جامگان در حالی از لیگ برتر به دسته اول سقوط کرد که همه رکوردهای منفی را هم به خود اختصاص داد. از جمله رکورد دریافت بیشترین کارت رنگی و دریافت عنوان بداخلاق ترین تیم فصل هفدهم را. مشکی‎پوشان مشهدی با دریافت ۵۵ اخطار و ۶ اخراج و مجموع ۶۱ کارت رنگی بداخلاق‌ترین تیم در فصل هفدهم شد. این در حالی است که گسترش فولاد تبریز با ۴۲ کارت زرد و ۲ کارت قرمز و پرسپولیس با ۴۳ کارت زرد و یک کارت قرمز خوش‌اخلاق‌ترین تیم این فصل شدند.

در پایان رقابت‌های این فصل لیگ برتر ۴ تیم سیاه‌جامگان، پدیده، صنعت نفت و سایپا هر یک با ۵۵ کارت زرد بیشترین کارت زرد را از داوران گرفته‌اند. استقلال‌های تهران و خوزستان با ۵۴ اخطار بعد از این تیم‌ها بیشترین کارت زرد را دریافت داشته‌اند. گسترش فولاد با ۴۲ و پرسپولیس با ۴۳ اخطار کمترین سهم را در دریافت کارت زرد از داوران داشته‌اند.

تیم فوتبال پیکان با ۷ و سیاه‌جامگان با ۶ کارت قرمز بیشترین سهم را در اخراج بازیکن در این فصل داشته‌اند. کم‌اخراج‌ترین تیم‌های فصل نیز استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و نفت تهران بودند که هر کدام از این تیم‌ها در طول فصل تنها یک‌بار با اخراج بازیکنان‌شان تنبیه شده‌اند.

روح‌اله سیف‌الهی مهاجم تیم پارس جنوبی با دریافت ۸ کارت زرد و ۲ کارت قرمز در بین بازیکنان این فصل رکورددار دریافت کارت است. مصطفی احمدی بازیکن تیم سیاه‌جامگان و گئورگی ولسیانی مدافع تیم ذوب‌آهن با ۸ کارت زرد و یک کارت قرمز دیگر بازیکنان بداخلاق در این فصل بودند. محمدرضا خانزاده و روزبه چشمی با ۸ کارت زرد، حامد لک، محمد نادری و فرشاد محمدی هر یک با ۷ کارت زرد و یک کارت قرمز از دیگر بازیکنان پرکارت در فصل هفدهم هستند.

۳    
آی اسپورت
2018-04-28 17:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر