فهرست
شایعه عجیب؛ تست دوپینگ میلیچ مثبت شده!
شایعه عجیب؛ تست دوپینگ میلیچ مثبت شده!

شایعه عجیب؛ تست دوپینگ میلیچ مثبت شده!

آی اسپورت - در حالی که کمتر از سه روز به دربی حساس پایتخت باقی مانده است ادعایی از سوی پرسپولیسی ها مطرح شده که می‌تواند سرنوشت لیگ را تغییر دهد.قرمزپوشان معتقدند تست دوپینگ هرویه میلیچ در بازی ماشین سازی از سوی ایفمارک مثبت اعلام شده و تمام جنجال‌های به وجود آمده میان فکری و میلیچ نمایشی بوده و این بازیکن به علت مثبت شدن تست دوپینگش از حضور در تمرینات استقلال محروم بوده است. این اتفاق در حالی رقم خورد که در چند دیدار ابتدایی هرویه میلیچ ستاره آبی ها بود و ناگهان سکونشین تیم فکری شد و پس آن هم از سوی سرمربی استقلال از حضور در تمرینات منع شد.

بسیاری از هواداران پرسپولیس معتقدند فدراسیون فوتبال دوباره قصد دارد دوپینگی بودن بازیکن استقلال که در گذشته نیز سابقه داشته اند را پنهان کند! چند سال قبل بود که تست دوپینگ چند بازیکن استقلال مثبت اعلام شد و در کمال تعجب هیچ محرومیتی شامل حال بازیکنان استقلال نشد در حالی در همان سال بازیکنی از صبای قم به علت مصرف همان ماده‌ای که بازیکنان استقلال در بازی جام حذفی مقابل پرسپولیس مصرف کرده بودند، یک سال از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم شد.

۴۴ ۴  
آی اسپورت
2021-01-09 00:37:00
نظر دهید

۴ نظر
ناصر
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۰۱:۱۲
یعنی دیگه قبل از این دربی افشین پیروانی گفته هرچی شارلاتان بازی بلدیم باید در بیاریم. الان یک هفته ست که هر روز یه چرندی علیه استقلال دارن میگن. امبدوارم تیرشون به سنگ بخوره با این کثافت کاری هاشون
دکو
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۰۷:۵۱
باز پیروزی وضعش خراب شد، و همه رسانه ها بسیج شدن تا برای استقلال حاشیه درست کنن!!! استقلالی ها هم میگن پیروزی بازیکن دوپینگی داره! سایت خبری هست یا سایت حاشیه پردازی؟
Bidad
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۰۸:۴۷
سید جلال در تمام بازیها دو پینگ میکنه کسی چیزی نمیگه!!!!!؟ امیری و عالیشاه و نعمتی همچنین کلا دوپینگ تیم خودشون عادیه
آنتی لنگ
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۴۹
تموم کنید این بازی کثیف و پر از نفرت و حقیرانه تون رو. تو زمین مردانه بازی کنید. نق نزنید. حاشیه نسازید. مرد باشید. دوست دارید ما هم این شایعات که کم هم نیستند رو برای شما بسازیم؟ برای سید جلال تون که تو این سن مثل چی میدوئه؟ بسه این حقارت. تاریخچه دوپینگ هم که به خود شما برمیگرده:سعداوی و کاویانپور...بیاید یه بار برای همیشه این نفرت پراکنی رو بذارید کنار و فوتبال رو مردونه بازی کنید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر