فهرست
چرا استقلال شکست خورد؟
چرا استقلال شکست خورد؟

چرا استقلال شکست خورد؟

آی‌اسپورت- پرونده بازی السد-استقلال در همان دیدار رفت بسته شد. وا دادن دانشگر در ۱۸۰ ثانیه و آتش‌بر خرمن زدن توسط مهدی رحمتی. ایجاد یک زخم عمیق بر پیکر استقلال در میان لشکری بزرگ از هواداران آبی که هیچ کس توان درمان آن را نداشت، حتی شفر باتجربه که استاد بازگشت‌های بزرگ در چنین دیدارهایی است.

بازی دوم در واقع یک بازی کاملا تشریفاتی بود با چاشنی هیجانات مصنوعی حال‌به‌هم‌زن. روزبه چشمی درست آنجایی که نباید تسلیم شد؛ او استاد تسلیم شدن در لحظات حساس نبرد است، درست شبیه بازی با پرسپولیس و آن پنالتی مرگ‌بار در بازی رفت با ذوب‌ آهن. در واقع مدرن‌بودن از آن کلماتیست که می‌تواند برای هر مدافعی به کار رود جز روزبه چشمی. خسرو حیدری در سمت راست استقلال برای نفوذ کردن و ایجاد خطر روی دروازه حریف به عصا نیاز داشت تا انگیزه. بازی‌های کسل و بی‌رمق خسرو در راست استقلال صبر هوادران تیم را لبریز کرده است. دفاع چپ استقلال شاهکارهای همیشگی‌اش را به نمایش گذاشت تا پس از حملات پی‌درپی قطری‌ها از آن سمت استقلالی‌ها برای گل‌نخوردن نذر کنند و یا دست به دعا شوند. به ناچار استقلالی‌ها باید این وضعیت را تا نیم‌فصل نیز تحمل کنند و بپذیرند، اما شفر اگر تا به الان کوتاهی کرده است باید بداند که این وضعیت قطعا در ادامه قابل قبول نیست و یک جرقه کوچک دیگر می‌تواند برای او و پازل چیده‌شده‌اش گران تمام شود.

۲۵ ۴  
آی اسپورت
2018-09-18 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
serezo
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۰۸
اقای کارما
ناشناس
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
ببینید شما هم با السد بازی می کنید اون موقع میبینیم عملکرد روزبه از مصدومیت برگشته بهتر هست یا شجاع
۳ ۱
.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
چی شد دیروز که دلت روشن بود امروز باز افتادی به اه و ناله؟
۸
.....
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۵۷
دیروز السد خیالش بابت صعود راحت بود که استقلال تونست دوتا گل بزنه که صدالبته دوتا گل از 3 گلی که زد هدیه دروازه بان 19 ساله السد بود پس توهم رو بذارید کنار
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر