فهرست
سوژه روز: ماجرای کرانچار برای برانکو تکرار شد
سوژه روز: ماجرای کرانچار برای برانکو تکرار شد

سوژه روز: ماجرای کرانچار برای برانکو تکرار شد

آی اسپورت - انتقادهای برانکو از حضور طولانی مدت بازیکنان در اردوهای تیم ملی و برگزاری اردو در امارات آن هم بدون لژیونرها و بازی تدارکاتی مناسب خشم کارلوس کی روش را به دنبال داشت و او هفت ملی پوش قرمزها را بلافاصله به تهران بازگرداند.

سرمربی پرتغالی تاکنون رفتارهای عجیبی داشته و البته این تصمیم وی نیز چندان تازگی نداشت چراکه در گذشته نیز مشابه آن را به سپاهان انجام داد.

پیش از جام جهانی برزیل و در حالی که زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان بود، کی روش خواستار بازی نکردن ملی پوشان از فروردین سال بعد در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا شد وسرمربی کروات سپاهان در مصاحبه ای جنجالی دانش فنی کی روش را بی ارتباط با فوتبال ایران دانست. کی روش هم که معمولا در این مواقع بسیار سریع واکنش نشان می دهد بلافاصله با صدر بیانیه ای به صورت غیر مستقیم جواب انتقاد سرمربی سپاهان را داد تا اختلافات علنی شود.

در ادامه کرانچار تصمیم گرفت به خاطر لیگ قهرمانان شاگردانش را به تیم ملی ندهد و تمکین نکردن مسئولان سپاهان از تصمیم فدراسیون و کادرفنی تیم ملی کار دست بازیکنان ملی‌پوش این تیم داد و کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پس از جلسه‌ دو ساعته‌ای که با کادرفنی در اردوی آفریقای جنوبی داشت هر شش بازیکن تیم فوتبال سپاهان را از تیم ملی خط زد.

آن شش نفر رحمان احمدی، شجاع خلیل‌زاده، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی و مهدی شریفی بودند که در نهایت هم تنها دو نفرشان در لیست نهایی کی روش برای حضور در جام جهانی قرار گرفتند.

حالا تاریخ تکرار شده و این بار هفت بازیکن پرسپولیس با تصمیم کی روش تیم ملی را ترک کردند تا در خدمت باشگاهشان باشند و البته نگران از دست دادن جایگاه شان در تیم ملی!

 

نامه نیوز

 

  ۶  
آی اسپورت
2017-01-05 08:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
بابک
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۷
اصليترين دليل وجود ليگ تقويت تيم مليه. اگه ما تو اروپا بوديم که مثلاً قرار
بود باشگاهامون تو ليگ قهرمانان بازی کنن يه چيزی. آخه اين ليگ کشک داخلی
و ليگ آسيا که تو دنيا هيچکس يه تيمشو هم نميشناسه چطور ميتونه از آماده سازی
تيم برای جام جهانی مهمتر باشه؟ خيال ميکنين کروش بدش نمياد پول بگيره فقط فيفا دی
تمرين بده؟؟ يادتون نيست ايراد ميگرفتن چرا مرخصی ميره؟؟
اگه بچه ها نميفهمن شما که مثلاً ژورناليستين که بايد عقلتون برسه.
افسوس بر اين همه حماقت.
۸ ۱
اميراحمد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
باريكلا هم وطن عاقل و فرهيخته! احسنت بر اون درايت و تدبيرت اخوى! داداش ليگ پاره پاره كه تا الان ١٠٠ روز بيشتر تعطيل بوده بايد قهرمان باشگاه هاى آسيا تحويل بده؟! شما كه احمق نيستى به ما احمقا بگو اردويى كه بدون ابلاغ قبلى به باشگاه ها انجام ميشه، بدون برنامه بازى تداركاتى، بدون حضور لژيونر ها، بدون برنامه بدنسازى كلاهبردارى و شيادى نيست؟! ليگ روسيه ١٢ اسفند شروع ميشه، از شما كارشناس اعظم ميشه بپرسم فرق سردار آزمون و سعيد عزت الهى با مهدى طارمى چيه؟! غير از اينكه كيروش مى دونه روستوف پرسپوليس نيست كه بتونه داغونش كنه؟! درضمن دوست عزيز كه از فرط هوادارى باشگاه فخيم استقلال به عرفان رسيدى و يادت رفته شناسنامه ايرانى دارى، بازيكن تيم ملى سرباز مملكتشه. چطورى غيرت و شرف شما قبول مى كنه بازيكن مملكتت رو به بهانه دشمنى شخصى از تيم ملى بيرون كنن؟! من درك نمى كنم چطور ممكنه چنين رفتارى داشته باشيم با خودمون! اين همه توهين و تحقير به شخصيت ايران و ايرانى كنيم فقط به خاطر كيروش؟! يا استقلال؟! برام قابل درك نيست.
۶
بهروز
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
البته این بار هیچ نگرانی وجود نداره!
چرا که هر لغزشی در نتایج پرسپولیس، به معنی خداحافظی کی روش از ایران خواهد بود.
۷
آرش
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
اونها سپاهان بودند که وقتی پرسپولیس میره اصفهان بیشتر از اونها طرفدار داره --

الان پرسپولیس هستش عمو جان -- پرسپولیسیها بی رگ نیستند
۶ ۲
بابک
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۲۸
بی رگيشو نميدونم ولی در بی وطنی و خيانت دنيا جلو لنگيا کم مياره.
۵
وطن پرست
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
@بابک
یا همون برزو یا رسول1359 تو یه بیمار هستی
24 ساعت تو سایت ها ول بگرد از مال اینو اون بالا برو...
جالب با هر اسمی هم که میای با ادبیاتی ک ناشی از یه ذهن بیماره خیلی زود لو میری...
یادمون نرفته سر رحمتی کل طایفه کیسه برعلیه تیم ملی شده بودن و آرزوی باختشو داشتن خصوصا زمانی که حقیقی
تو دروازه بود... پس ببند و خفه کار کن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر