فهرست
نشانه مشکوک: مدیر استقلال، پرسپولیسی است؟
نشانه مشکوک: مدیر استقلال، پرسپولیسی است؟

نشانه مشکوک: مدیر استقلال، پرسپولیسی است؟

آی‌اسپورت- از روز اولی که رضا افتخاری مدیرعامل استقلال شد، خیلی‌ها در موردش گفتند که او یک پرسپولیسی است. زمانی علی جباری به عنوان یکی از سرشناس‌ترین پیشکسوتان استقلال در مورد مدیرعامل آبی‌ها گفته بود: «من از دوستانم شنیده بودم زمانی که افتخاری در کشتیرانی مشغول به کار بوده، بین دوستانش به عنوان یک پرسپولیسی متعصب شهره بوده است. او با استقلالی‌ها کری‌خوانی داشته.‌» این شایعات به ویژه از زمانی شدت گرفت که افتخاری در مورد علایق فوتبالی‌اش گفته بود به علی پروین و همایون بهزادی ارادت دارد و این دو نفر اسطوره‌های او هستند. این تب مدتها فروکش کرده بود، اما حالا افتخاری در مشاجره رسانه‌ای با مجتبی جباری مطلبی را مطرح کرده که دوباره ممکن است سوءتفاهم‌ها را احیا کند.

شماره هشت همیشه شاکی مدعی شده بود افتخاری آرزوی عکس انداختن با او را داشته و مدیرعامل آبی‌ها هم در رد این موضوع مدعی شده است: « من سال 1996 سرپرست تیم ملی بودم و بازیکنان بزرگی مثل دایی، عابدزاده، کریم باقری، خداداد عزیزی و ... در کنار ما بودند.» جالب است که افتخاری در معرفی بزرگان آن تیم، یک به یک از اسطوره‌های پرسپولیس یاد می‌کند، اما سراغ استقلالی‌ها نمی‌رود. مثلا در همان تیم علیرضا منصوریان هم عضویت داشت و یا مهدی پاشازاده فیکس بود که در آن مقطع حتی به تیم منتخب جهان هم دعوت شد. با این وجود افتخاری از آنها یاد نمی‌کند و سرراست سراغ اسم‌هایی می‌رود که هواداران تیمش به آنها حساسیت دارند. به هر حال ممکن است این بار هم مدیرعامل استقلال ناخواسته سوءتفاهم درست کرده باشد، اما ادامه کج‌سلیقگی‌های او شاید جایگاهش را بین هواداران به خطر بیندازد. جالب است که آن اوایل هم نقل قول دیگری از افتخاری منتشر شد که وی در آن گفته بود: «رنگ پیراهن من سفید است!»

بانک ورزش

۱۰۲ ۵  
آی اسپورت
2017-10-12 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۰۰
چه خیانت بزرگی:)))
آقای افتخاری!
از تیم بزرگ تاژ چرا نگفتین؟؟
از ستاره های بزرگ آن سالها
از حسن زاده و کاظم محمودی و سیروس دین محمدی
از پاشازاده که روی سکوها حماسه می آفرید
از منصوریان ذخیره طلایی حمید استیلی:)))

چرا از مهدوی کیا و دایی و عزیزی گفتید که کل افتخارات آنان به اندازه علی سامره نمی شود؟؟

دشمنی شما ثابت شده است و یک راه وجود دارد
عذرخواهی از جمعیت ۵۰ میلیونی تاژ :)))
علی خوشی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۰۱
مهم نیست. به عنوان یک مدیر، سابقه و رزومه‌کاری براش مهمتر از کل‌کل‌های بچگانه‌اس
امیرعباس
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
افتخاری هم مثل منصوریان در حال پیمودن گام به گام مسیر معکوس موفقیت تا رسیدن به خروجی هست زیاد عجله نکنید ...
ح.ح
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
سرمربی شون شفر هم پرسپولیسی بود ؟؟؟؟ این بی افتخارهای ته جدولی بازیکن بزرگ ندارررررررررررررررن
۳
ابیدل
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
خطاب به شانزدهم اصلا رونالدو و مسی واسه شما کو افتخار باشگاهی از افتخارات باشگاهی بگید تیم متوهم والا به سجده محمد نوری جزو چهار تا تیم شدن افتخار نیست به سه گل دربی قسم ما فقط اندازه گل شما مقابل الهلال فینال اسیا رفتیم به دست شیث و جعل و دوپینگ تون قسم که بعد ده سال قهرمان شدن با کمک دوستان و عوامل پشت صحنه هنر نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر