فهرست
خطر تعلیق؛ تاج امروز هم به فدراسیون نرفت
خطر تعلیق؛ تاج امروز هم به فدراسیون نرفت

خطر تعلیق؛ تاج امروز هم به فدراسیون نرفت

آی اسپورت - مهدی تاج امروز در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر نشد تا شایعه شود او دیگر حاضر به ادامه کار به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال نیست. در همین حال برخی منابع خبری نیز از خداحافظی رییس فدراسیون فوتبال با برخی همکاران خود خبر می دهند. گفته می‌شود او دیروز نیز در محل کار خود حاضر نشده است.

ادامه بحث قانون بازنشستگی و جلسات متعدد در وزارت ورزش و همچنین محل فدراسیون فوتبال که تاکنون نتیجه‌ای در بر نداشته شرایط را برای مرد اول فوتبال ایران با مشکلاتی مواجه کرده است. چندی پیش با اظهارات رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی تاج برای ادامه فعالیت خود در فدراسیون فوتبال مشکلی در این خصوص نخواهد داشت اما اصرار بر اجرای قانون بازنشستگی در مورد اعضای هیئت رئیسه و دیگر مدیران فدراسیون اصلی‌ترین مشکلی است که مهدی تاج را برای ادامه کار به عنوان رئیس فدراسیون با چالشی عجیب روبرو کرده است.

اکثر مدیران فدراسیون و همچنین هیئت رئیسه بازنشسته هستند و اگر این افراد به واسطه قانون بازنشستگی ساختمان سئول را ترک کنند، رئیس فدراسیون با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهد شد. اختلاف در اساسنامه فدراسیون مبنی بر اینکه فدراسیون یک نهاد دولتی هست یا نه اصلی‌ترین مشکل بوجود آمده است.

به همین دلیل اصرار وزارت ورزش مبنی بر اجرای قانون بازنشستگی، تاج را بر آن داشته تا تصمیمی را بگیرد که ممکن است تبعاتی برای فوتبال ایران به همراه داشته باشد. او در اعتراض به این فشارها با برخی از همکاران خود نیز خداحافظی کرده و دیروز و امروز در محل کار خود حاضر نشد تا با پایان مهلت نهایی برای اجرایی شدن قانون بازنشستگی، فوتبال ایران با شوک احتمالی مواجه شود.  اتفاقی که در صورت تحقق آن، فوتبال ما را صرف نظر از واکنش‌های تند بین‌المللی در آستانه جام ملت‌ها با شوک عجیبی روبرو خواهد ساخت‌.

خبر ورزشی

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-12-06 15:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کامران
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۵
آقای تاج که به خاطر مشکل قلبی و توصیه پزشکان مبنی بر دوری از استرس و فشار، حتی در مهمترین رویداد فوتبالی جهان ( جام جهانی روسیه) غیبت داشت؛ نمی تواند نامه ای بنویسد و از فوتبال کنارگیری کند؛ و دلیل آن را همین مشکل قلبی اعلام کند؟ چرا که نه؛ ولی ظاهرا دوستان با ای اف سی بهتر هماهنگ اند. شاید داخل آن اعضای تاثیرگذاری هستند که تمایل دارند ایران تعلیق بشه و جام ملت ها رو از دست بده، مگر صفایی فراهانی چطور از فوتبال ایران رفت؟ خودش کناره گیری کرد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر