فهرست
ساسان زنده شد؛ شروع گلزنی؟
ساسان زنده شد؛ شروع گلزنی؟

ساسان زنده شد؛ شروع گلزنی؟

آی‌اسپورت- ساسان انصاری این فصل خوب شروع نکرد. درست مثل فصل گذشته. او در پرسپولیس نیمکت‌نشین بود ولی خیلی زود فهمید که پشت سر مهدی طارمی خواهد ماند و برای آن که بازی کند باید این تیم را ترک کند. گل‌های او در فولاد آن‌قدر زیاد بود که با هر فرصت از دست رفته مهدی طارمی تماشاگران پرسپولیس به یاد او بیفتند که خیلی زود از دستش داده بودند. ساسان انصاری هیچ وقت در فولاد به اندازه طارمی در پرسپولیس موقعیت گل نداشت اما تا روزهای آخر برای آقای گلی لیگ برتر با او رقابت کرد.

انصاری در جست‌وجوی افتخار به اصفهان رفت. سپاهان تیمی بود که می‌توانست جاه‌طلبی‌های او را بیشتر از فولاد پاسخ بدهد این فصل هم برای انصاری خوب شروع نشد. محرومیت در بازی اول و بعد هم ناکامی در دو بازی بعدی. روزگار او درست مثل تیمش سپاهان بود.

اولین پیروزی سپاهان اما با گلزنی انصاری همراه شد تا مهاجم و تیم همزمان امیدواری را پیدا کنند. انصاری گل اول سپاهان را در دربی دشوار اصفهان زد. گلی که می‌تواند این امیدواری را در هواداران تیم اصفهانی و این اعتماد به نفس را در مهاجم خوزستانی به وجود بیاورد که یک فصل خوب دیگر برای انصاری شروع شود. انصاری خیلی زود پرسپولیس را رها کرد که به نیمکت نچسبد اما یک بار ثابت کرد که برانکو او را زود رها کرده است. گل انصاری می‌تواند شروع یک اثبات دوباره باشد. هرچند تیمی که طارمی، منشا و علیپور را دارد حسرت مهاجم دیگر تیم‌های لیگ را نمی‌خورد. 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-08-19 16:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Mn
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
تو این بازی که اصلا معلوم نبوده کی گل زده
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر