فهرست
گزینه تابستانی پرسپولیس علیه مدافع سرخ‌ها
گزینه تابستانی پرسپولیس علیه مدافع سرخ‌ها

گزینه تابستانی پرسپولیس علیه مدافع سرخ‌ها

آی اسپورت - بازی امروز پرسپولیس و ذوب‌آهن در حالی یک اخراجی از هر دو تیم داشت که اگر مذاکرات سرخ‌پوشان و سید عبدالله حسینی در نقل و انتقالات تابستانی به نتیجه می‌رسید، این بازیکن امروز به جای تقابل با قرمزها برای این تیم به میدان می‌رفت.

حسینی که در تیم شهرخودرو مشهد سابقه بازی زیر نظر یحیی گل‌محمدی را داشت، یکی از گزینه‌های نقل و انتقالاتی این سرمربی در نقل و انتقالات تابستانی بود ولی مذاکرات این مدافع با سرخ‌پوشان به سرانجام نرسید تا او تصمیم به حضور در ذوب‌آهن بگیرد.

مدافع میانی فصل گذشته گل‌گهر و حال حاضر ذوب‌آهن که امسال هم یک گل برای تیمش به ثمر رسانده و نمایش خوبی در خط دفاعی تیمش داشته، امروز هم در نبردهای هوایی با مهاجمان سرخ‌پوش موفق بود و سه بار با قطع توپ اجازه ایجاد موقعیت به پرسپولیسی‌ها را نداد ولی در نهایت این بازی را با کارت قرمز به پایان برد.

حسینی که در زمان ضربات آزاد و شروع مجددهای ذوب‌آهن به خط حمله تیمش اضافه شده بود، پس از چندین بار تلاش برای باز کردن دروازه پرسپولیس، در دقیقه ۸۹ بخاطر حرکتی که با پرتاب کردن پای خود مقابل حامد لک داشت، با واکنش سعید آقایی مواجه شد و به حرکت او واکنش تندی نشان داد تا درگیری میان طرفین شکل بگیرد و منجر به اخراج آنها شود.

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-01-01 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۰۶
یعنی از دیروز که پرسپولیس مساوی کرده این ورزش 3 و ای اسپورت فقط با اخباری اینچنینی حسرت می خورند. چالبه بعد ادعا دارند که گزارشگران شهرستانی طرفدار تیمهای شهرشان هستند فقط اخبار رسانه های ملی را ببینید از مجری احمدی که یک مهمان پرسپولیسی دارد و فقط درباره پرسپولیس حرف میزنند تا مصاحبه کنندگان . مصاحبه کننده رسانه ملی از وقتی حسینی می گوید به اقایی چه دخالت می کند سریع می گوید خوب می خواست از هم تیمی دفاع کند شما گزارشگری یا وکیل مدافع تیم پرسپولیس؟ اون یکی به رحمان می گوید پرسپولیسی هستی چرا خوشحالی کردی جالبه رحمان 5 سال بازیکن ذوب بوده رشد کرده ایتالیا رفته بعد سر پیری فقط 9 تا بازی در پرسپولیس کرده توقع دارند بیاید به پرسپولیس ببازد و از خوشحالی او ناراحت می شود این روحیات و بچه بازیها و توهم غیرت بازی فط در دو تیم سوگلی ایران جا دارد هیچ جای دنیا این مسخره بازیها نیست. در ایران کل رسانه ها خبرناهارها و گزارشگران فقط معتقدند این دو تیم ایرانی هستند بقیه خارجی. خدا عمر دهد به زنوری که با این فساد سرخابی ها یک تنه جنگید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر