فهرست
زنگ خطر در قائمشهر؛ نساجی اسیر بلاتکلیفی!
زنگ خطر در قائمشهر؛ نساجی اسیر بلاتکلیفی!

زنگ خطر در قائمشهر؛ نساجی اسیر بلاتکلیفی!

آی اسپورت - نساجی مازندران در فصل گذشته با یک برنامه ریزی درست وارد مسابقات لیگ برتر شد و اولین تجربه خود در سطح اول فوتبال کشور را با کسب مقام دهمی به پایان رساند ولی آنطور که از شواهد مشخص است، این تیم شمالی در این فصل اوضاع مناسبی ندارد.

قائمشهری‌ها که فصل را با اختلافات مالکین به پایان رساندند، هفته های گذشته را با مصاحبه و شائبه هایی در خصوص عدم تیمداری مالکینش پشت سر گذاشتند تا اینکه استاندار مازندران در پایان جلسه‌ای که با صنیعی فر و حدادیان برگزار کرد، دست آورد جلسه را بسیار خوب توصیف کرد و گفت که نساجی با قدرت پا به مسابقات فصل آتی می گذارد ولی با وجود گذشت چند روز از حرف های او، هواداران مازنی هیچ تغییری را در رویه باشگاه مشاهده نکرده‌اند. به طوری که برخلاف فصل گذشته که این تیم خیلی زود مدیرعامل و سرمربی خود را شناخت و شروع به جذب بازیکنان مد نظر کادرفنی کرد، در فصل پیش رو برخلاف بسیاری از تیم ها که با معرفی سرمربیان خود، وارد بازار نقل و انتقالات شده اند، هیچ خبری از مدیرعامل و سرمربی این تیم نیست.

تمام اینها در حالی است که معمولا در پایان فصل تیم هایی که برنامه ریزی درستی از ابتدای فصل انجام نداده‌اند، به عنوان کاندیداهای سقوط، تنها برای بقا تلاش خواهند کرد و این موضوع از همین حالا می تواند زنگ خطر را برای تنها نماینده شمال کشور در لیگ نوزدهم به صدا درآورد.

۱    
آی اسپورت
2019-06-03 15:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر