فهرست
بیانیه استقلال: کسی وساطت نکند!
بیانیه استقلال: کسی وساطت نکند!

بیانیه استقلال: کسی وساطت نکند!

آی اسپورت – سایت رسمی باشگاه استقلال امروز در بیانیه‌ای به ماجرای توهین‌های مهرداد میناوند به سرمربی و کاپیتان این تیم در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده:

«جمعه شب گذشته در یکی از شبکه‌های تلویزیونی برنامه‌ای به صورت زنده پخش شد که صحبت‌های مهمان و مجرى این برنامه باعث تاسف و تعجب باشگاه استقلال و هواداران میلیونی آن شد. باشگاه استقلال به دلیل اینکه شان و جایگاه خود و هوادارانش را بالاتر از پاسخگویی به چنین فردی می‌داند، بامحکوم کردن بی‌احترامی صورت گرفته در یک برنامه تلویزیونی، اعلام می‌کند به صورت رسمی و از طریق مراجع قانونی این مساله پیگیری خواهد شد.

ضمن اینکه از ریاست محترم سازمان صدا و سیما و شورای نظارت در صدا و سیما، به دلیل اهمیت و جایگاه والای رسانه ملی، تقاضای برخورد جدی و قاطع با مقصرین و تحریک‌کنندگان این بی‌حرمتی را دارد. بدون تردید مدیران محترم رسانه ملی، به هیچ وجه انتشار بی‌حرمتی و بی‌اخلاقی را نپسندیده و انعکاس و رواج ارزش‌ها و اخلاقیات را وظیفه اصلی خود می‌دانند.

باشگاه استقلال از کلیه پیشکسوتان محترم و ارجمند در تمامى رشته‌هاى ورزشى تقاضا دارد اجازه دهند این موضوع روال طبیعی و قانونی خود را طی کرده و به سرانجام برسد و از وساطت کردن در مورد خاطیان خوددارى کنند.»

با توجه به لحن این بیانیه و این که از پیشکسوتان خواسته شده تا در این مورد وساطت نکنند، به نظر می‌رسد تصمیم مسئولان باشگاه برای شکایت از مهرداد میناوند جدی است هرچند از همین حالا قابل پیش‌بینی است که این شکایت یا با وساطت! بزرگان فوتبال منتفی خواهد شد و یا به دلیل نداشتن بار حقوقی صحبت‌های مطرح شده به جایی نخواهد رسید.

۱۴ ۲۴  
آی اسپورت
2017-08-13 17:42:00
نظر دهید

۲۴ نظر
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۹
من یکی وساطت نمیکنم شکایت کنید مشکلی نیست
برزو
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
خيلي زشته طرف بياد تو رسانه ملي به سرمربي تيم پرافتخار و پرهوادار استقلال بگه شيشعلي خان هيچي از سرمربيگري حاليش نيست!
هيچي هم حاليش نباشه راه بردن پيروزي رو خوب بلده. تو اين ٢-٣ سال نشون داده اين كارو خوب بلده.
تنها گناه منصوريان اين بود كه هفته ٢٩ ام ليگ پانزدهم صدهزار نفر رو كه همين ميناوندم قاطيشون بود با گريه فرستاد خونه.
در جواب برزو
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
برزو دوباره كامنتي كه نوشتي بخون ببين خندت نميگيره، "تيم پرافتخار و پرهوادار استقلال" ؟!!! اين تيم كه فعلا بزرگترين افتخارش ٦ تا خوردن از يه تيم عربي و بردن آبروي يه ملته، از نظر هوادارم كه هميشه در اقليت سي درصدي هستند، اگه مربي كه سنگين ترين شكست تاريخ فوتبال ايران در مسابقات خارجي رو بدست آورده بيسواد نيست پس كي بيسواده و چيزي حاليش نيست؟!!!
گل آقا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
خدا چقدر این شش تایی ها پوک مغزند! خخخخخخ بابا طرف چی گفت مگه؟ دادگاه بیکاره بیاد ببینه پنگوئن کیه یا چرا به علی منصور میکن ششعلی!؟ حتما انتظار دارید میناوند رو به حبس ابد محکوم کنند؟؟؟ اون وقت که یه مشت اراذل و اوباش آبی تو بازی با خونه به خونه به تحریک همین کادر فنی سبک مغز استقلال به میناوند فحش ناموسی دادند کجا بودید شما؟؟ حالا بخورید! حقتونه!
سوشاتاجی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
مشکل از میناوند نیست!که از شخصیت امثال وی انتظار دیگه ای نمیره مشکل از صداوسیما ومجریه مربوطه است که ب امثال ایشون تریبون میدن و میدون. میناوند عقده و کمبود داره ‌دعاش کنید شفاپیدا کنه.وتوصیه میکنم ی دوره آموزش ادب ومتانت بره پیش امثال مهدوی کیا وکریم همبازیای خودش
جلسه دادگاه را تصور کنید
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
قاضی: آقای منصوریان بفرمایید.
منصوریان: آقای میناوند به من توهین کرده و بنده خواهان ایجاد اشد مجازات برای ایشان هستم.
قاضی: ایشان چه گفته است؟؟
منصوریان: گفته ششعلی :))))
قاضی: ایشان را به خاطر این توهین و تهمت بزرگ به اعدام محکوم می کنم.
ss
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
خلایق هرچه لایق!!!
همچین طرفدارای باید همچین پیشکسوت و بازیکنایی داشته باشند.
۴
عمووویی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۲
گریه نکن
میگم بیاد عموووری
۲
نکته سنج
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
اون روز که امیر جعفری اومد تو برنامه زنده هرچی لایق خودش و تیمش بود بار پرسپولیس کرد ذوق کردین، می‌نوشتین و می‌خندیدین؟ فقط میناوند بده؟ =))
محسن
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
اینقدر هار هستید که اگه حرف نامربوطی زده بود پاچه لو را میگرفتید!!!!دارید گذشته را واکاوی میکنید شاید یه الت دست پیدا کنید.بیشعوری میناوند بر کسی پوشیده نیست.یکی مثل کریمی باشد و نباشد دیده میشود یکی مثل این التماس میکند دیده شود.یه روز با خواندن،یه روز با عمل زیبایی،یه روز دوباره با عمل زیبایی!!!! یه روز هم اینجوری.سخیف و سبک و مغز فندقی.راستی با عینک کذایی هم مثل با سوادهاست،یه چیزی در حد پرفوسور!
۴
هار
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۳
اونیه که یارانه ت رو خرج مسایل فرهنگی تو نمی کنه.
۲
انجمن حمایت از پنگوعن های وطنی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
بر اساس کدام ماده قانونی نام بردن از پنگوعن در کشور جرم محسوب میشه.
...
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
از یه آدم بی سواد که یه جمله بدون غلط املایی نمیتونه بنویسه انتظار بیشتری نیست. تو هم لیاقتت به اندازه .میناونده.
morteza
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
اگه اسم حیون فحش نیست، شما سگ، خر، گاو ، کدومشو دوس داری؟ بقول خودت توهین نیست دیگه؟
۹
RED
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
حکم دادگاه::::آقای میناوند به خاطر گفتن لفظ شیشعلی به شیش سیبیل آتشین محکوم و اولیای ایشان به مدرسه احضار می شوند
و متحم ردیف دوم عمرابدالرحمن:: به خاطر این عمل خلاف عفت 6 بشین پاشو محکوم می شوند
همچنین دادگاه پنگوئن را به دادگاه راه نداد چون این جا امکانات نگه داری این موجود رو نداریم
همچنین در خواست باشگاه بایسیکل ران(تاج)(استقلال)(کیسه) مبنی بر چسباندن ستاره سوم رد و ستاره ی سوم دست عمرابدالرحمنه خودتون بگیرید
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
توصیه ای مشفقانه : با توجه به اینکه میناوند به خاطر اهانت به رحمتی حداکثر به مجازات دو میلیون ریال یعنی دویست هزار تومان جزای نقدی محکوم خواهد شد و در مورد توهین به منصوریان هم احتمالاً حکم برائت بگیرد . پس بهتر است باشگاه استقلال و منصوریان شکایت نکنند ‌. چون قطعا حکم دادگاه یا بسیار سبک خواهد بود و یا منجر به تبرئه و این خودش باز موجبات درگیری هواداران دو تیم را فراهم خواهد کرد
۹
صمد ابراهیمی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
برنامه تلويزيوني شبكه شما را نديدم و فقط گزيده هايي از آن كه مهرداد ميناوند در مورد منصوريان و رحمتي صحبت مي كرد را در كانال ها ديدم.
فارغ از اينكه اين نوع كري خواني ها و ادبيات را زيبنده نمي دانم اما از منظر حقوقي بنظرم هيچ جرمي واقع نشده است.
عناصر و اركان تشكيل دهنده بزه توهين در قواعد و مقررات حقوقي مشخص هستند. در كلام ميناوند نمي توان توهين را مطابق مقررات حقوقي ديد.
سامي جابر
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
اين داش علي منصوريان هم ته بي جنبه گيست. ي بار داش يدي (يدالله اكبري) سگش تو ماشين بود پليس اومد شيشه رو شكوند سگ بدبخت رو آب دادند بعد داشعلي ميگفت من بايد لژيونر باشم الحق كه حق دين محمدي خورده شد.
شش تایی شدن تخصص ماست
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
عجب باشگاه دره پیتی؟!
اقليت نادان
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
طوري شلوغش كردن انگار چي گفته، شيشعلي و پنگوئن دروغ نيست كه واقعيتيه كه اكثر مردم اين افرادو با همين اسما ميشناسن، شكايتم كنن فكر كردن چه اتفاقي قراره بيفته، طرف ميليارد ميليارد ميدزده هيچ اتفاقي براش نميفته حالا اينا فكر كردن با دوتا اسم گفتن چه اتفاق خاصي قراره بيفته، كلا اقليت توي توهم زندگي ميكنن
آنتی ...
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
بی شخصیتی از سر و روی اسطوره های لنگ میباره نمونش میناوند.
و بی ادبی و بی فرهنگی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
از کلام شما هواداری ...نیز...
در جواب جواب برزو
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
2 قهرمانی آسیا اون همه وادار که هفته ی 3 اومدن جام حذفی دربی ها !!!! حالا خوبه بعد از 10 سال غار نشینی دوباره با داور اومدین قهرمان شدید فکر کردید چیه ای اف سی هم فهمید پرسپولیس بی هویته و دلیلی برای ساخته شدن نداشته برو گزارششون رو بخون
۳ ۱
اول فصل ۵ امتیاز زیرشی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
پایان فصل ۱۵ امتیاز نشه شش تایی :))))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر