فهرست
شکایت از لیدری که شماره خرمگاه را پخش کرد
شکایت از لیدری که شماره خرمگاه را پخش کرد

شکایت از لیدری که شماره خرمگاه را پخش کرد

آی اسپورت - هفته پیش اتفاقی در فضای مجازی رخ داد که بسیار عجیب بود. یکی از لیدرهای منتسب به باشگاه استقلال در اقدامی غیرقانونی و غیراخلاقی اقدام به انتشار شماره تلفن همراه محمد خرمگاه کرد. این شخص با انتشار شماره مربی استقلال از هواداران خواسته بود که با تماس به شماره تلفن خرمگاه اعتراض خود را نسبت به حذف احتمالی مهدی رحمتی نشان دهند.

 این لیدر منتسب به باشگاه استقلال مدعی بود که خرمگاه باعث و بانی اخراج مهدی رحمتی است و به همین دلیل باید مورد انتقاد قرار بگیرد. با انتشار شماره مربی استقلال تعدادی از هواداران که حامی مهدی رحمتی بودند با خرمگاه تماس گرفتند و حرف‌های نامربوطی هم نثار مربی استقلال کردند که در نهایت خرمگاه برای مدتی تلفن همراهش را خاموش کرد تا از شر مزاحم‌ها رها شود.

با گذشت چند روز از آن ماجرا خبر رسیده که مربی استقلال در پی شناسایی شخصی است که شماره تلفن همراهش را پخش کرده است. گفته می‌شود خرمگاه حتی از پلیس فتا هم کمک خواسته و خواستار شناسایی و مجازات عوامل شده است. بدون شک اگر باشگاه استقلال هم در این ماجرا پشت مربی‌اش باشد شکایت مطروحه زودتر به نتیجه خواهد رسید. به هر حال خرمگاه هم جزیی از باشگاه استقلال محسوب می‌شود و مدیران این باشگاه باید در چنین شرایطی پشت مربی خود را خالی نکنند تا هم آن ‌فرد دستگیر شود و هم اینکه خرمگاه احساس تنهایی و بی‌توجهی نکند.

مربی استقلال چند روزی است که به شدت بابت این مسائل دلخور است و با حالات روحی و روانی نه چندان خوب به تمرین استقلال می‌رود که این وضعیت به سود منصوریان هم نیست چون خرمگاه کمک اول آقای سرمربی محسوب می‌شود و تمام امور تمرینی زیر نظر او انجام می‌شود.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-03 11:34:00
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۱۰
تیم لپمن و تجاوز و تیمسار خسروانی و غارت بیت المال!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر