فهرست
ناراحتی بختیار از منصوریان: زورش فقط به من می رسد
ناراحتی بختیار از منصوریان: زورش فقط به من می رسد

ناراحتی بختیار از منصوریان: زورش فقط به من می رسد

آی اسپورت – واکنش بختیار رحمانی به تعویضش در بازی مقابل سیاه جامگان، او را تبدیل به جدیدترین بازیکن جنجالی استقلال کرده. اگر چه بختیار و منصوریان در مصاحبه هایشان مدعی شده اند که مصدومیت و مشکلات شخصی دلیل اصلی رفتار شماره 7 استقلال بعد از تعویض بوده اما همانطور که دیروز برایتان نوشتیم، بختیار تا آستانه ترک اردوی استقلال پیش رفته بود که نهایتا این موضوع منتفی شد. منتهی بازیکن فصل گذشته تراکتورسازی هنوز از اتفاقات به وجود آمده ناراحت است.
رادنیوز درباره این موضوع نوشته: بختیار با رحمتی حرف زده و به او گفته؛ منصوریان دیگر مثل قبل از من حمایت نمی کند و تحت فشار هستم. از یک طرف باشگاه من را تحت فشار گذاشته که قراردادم را کم کنم و از آن طرف هم منصوریان زورش به من می رسد و تا می خواهد یک نفر را وارد بازی کند، من را بیرون می کشد! 

بختیار رحمانی و مهدی رحمتی
بختیار رحمانی و مهدی رحمتی

رحمتی هم به رحمانی گفته راهش این نیست که به تعویض واکنش نشان بدهی و قرار شده به عنوان کاپیتان با سرمربی حرف بزند و به اصطلاح وسط کار را بگیرد تا شر بخوابد!

 

 

کد خبر: 9408

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-17 08:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۷
منصوريان يا بختيار رو ميخواد يا نميخواد! امسالم كه تيم تو اسيا نيست كه بگيم ممكنه نيمكت خالي شه! اگه ازش استفاده نميكني نيم فصل بذار بره بازيكن دو ميلياردي كه تو نقل و انتقالات اينقدر واسش سر و دست ميشكستي جاش رو نيمكت نيست.
a
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
این مردک بازیکن نیست الکی بزرگش کردن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر