فهرست
4 دربی اولی در ترکیب استقلال: مرموز و ترسناک
4 دربی اولی در ترکیب استقلال: مرموز و ترسناک

4 دربی اولی در ترکیب استقلال: مرموز و ترسناک

آی اسپورت - حضور چند بازیکن جدید در دربی رفت هر سال، موضوع عجیبی نیست. پرسپولیس و استقلال، خریدهای پرتعدادی انجام می‌دهند و دربی رفت، فرصت خودنمایی بازیکنانی است که اول فصل با سر و صدای زیاد به تیم‌شان پیوسته‌اند. بر خلاف دربی رفت، بازی برگشت معمولا چهره جدیدی ندارد. نهایتا یک یا دو خرید زمستانی هر تیم در این بازی فرصت تجربه اولین دربی را پیدا می‌کنند اما فردا، اوضاع برای استقلال متفاوت خواهد بود.

استقلال فردا احتمالا با 4 بازیکنی وارد زمین می‌شود که برای اولین بار، در دربی بازی می‌کنند. لئاندرو پادوانی، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن و مجتبی حقدوست، بازیکنانی هستند که قرار است اولین حضورشان در دربی تهران را تجربه کنند. جالب اینکه هیچکدام از آن‌ها هم جزو نقل و انتقالات زمستانی استقلال نیستند. پادوانی اواسط نیم فصل به این تیم پیوست و سه بازیکن دیگر، بعد از نیمکت نشینی طولانی توانستند خودشان را به ترکیب اصلی تحمیل کنند.

استقلال جدید و جوان شده منصوریان، می‌تواند ترسناک‌ترین رقیب پرسپولیس در راه قهرمانی باشد. تیمی که بازیکنانش هنوز ترسیدن و محافظه کاری در دربی را یاد نگرفته‌اند و شاید همه معادلات پرسپولیسی‌ها برای این مسابقه را بهم بریزند.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-02-11 15:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پرسپولیس سرور سوراخ شهر تبریز و کیسه تیم چهارم پایتخت
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۵
مرموزو ترسناک ... :)))))) تیمی که جلو چهار تا تیم تهه جدولی نتیجه گرفته کجاش ترسناکه ... تیم ترسناک تیمیه که سروش و محسنو وحیدو مهدیو رامینو فرشادو ... داره تیمی که با 9 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم و 13 امتیاز نسبت به تیم سوم صدر جدوله ... اینو میگن ترسناک !!!
۹ ۲
sarvare longi
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
لنگی به ما نمی خوری .آخرین افتخارتون جام ولایت بوده
۸
پرسپولیس سرور سوراخ شهر تبریز و کیسه تیم چهارم پایتخت
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
اره معلومه به شما نمیخوریم تیم چهارم پایتخت که چهار تا چهارتا میخوره معلومه در حد ما نیست :)))))
۷
استقلال آبروی فوتبال ایران
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
خدایا این پرسپولیسا چقدر پرروان ، از نصف تیم های لیگ برتر و ازادگان چار تا چار تا خوردن ، تو عرض یه سال چار بار سرورشون باختن و حتی یه گل هم نزدن ، تو حسرت یک دهم افتخارات آسیایی ما هستن ، تو مجموع افتخاراتشون که حالا حالا باید بدون تا به ما برسن ، بازی های رو در رو هم که چه عرض کنم . با این وضعیت بازهم از رو نمی رن ...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر