فهرست
۳ باخت؛ لباس‌های جدید تراکتور خوش‌یمن نبود
۳ باخت؛ لباس‌های جدید تراکتور خوش‌یمن نبود

۳ باخت؛ لباس‌های جدید تراکتور خوش‌یمن نبود

آی اسپورت - تراکتوری ها قبل آغاز لیگ در مراسمی پر سر و صدا از پیراهن های آدیداس خود رونمایی کردند و به نوعی پُز آن را به دیگر تیم های لیگ برتر دادند ولی در آن مقطع صحبت از تحویل پیراهن تیم ملی به این تیم حاشیه ساز شد تا کیت های خریداری شده تراکتور از همان حواشی از چشم آنها بیفتد . در نهایت  تراکتور با همان پیراهن هایی که شبیه پیراهن های تیم ملی بود لیگ را آغاز کرد و تا هفته هفتم با پنج برد و دو تساوی خود را بعنوان یک از جدی ترین مدعیان قهرمانی مطرح کردند تا اینکه پیراهن های طرح جدید تراکتور از فرنگ رسید و  پیراهن های طرح قدیم در هفته هفتم  با برد چهار بر سفر نساجی در مازندران بایگانی شدند و هفته هشتم هفته رونمایی از طرح جدید پیراهن لاکچری تر تراکتوری ها باشد.

تراکتور با پیراهن‌های طرح جدید به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و آن دیدار را دو بر یک واگذار کرد تا اولین باخت دنیزلی با تراکتور باشد و در ادامه در تبریز چهار بر دو به استقلال باخت و امروز نیز در اصفهان دو بر صفر به سپاهان باخت تا با کیتهای جدید سه باخت متوالی را متحمل شده و تا رده پنجم سقوط کند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-11-05 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
AshkanRed
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۴۱
حتما اینم تقصیر محسن فروزان هست !!!!! چوب خدا صدا نداره .
۵
مهدی
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۰۶
اولین بازی ترکتور با لباس جدید بازی با نساجی بود که ترکتور پر گل در خانه حرف برد .البته با پیراهن دوم تیم بود یعنی پیراهن سفید ترکتور که پیراهن دوم هم جدید بود
ایرانی آذری ترک زبان
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۱۳
به لباس چه ربطی داره؟ حاشیه هایی که در اطراف تراکتور هست ازش بزرگتره. تراکتور یه تیم فوتبال هست. توان تحمل این حاشیه های سنگین رو نداره. به وانت نمیتونید بار خاور بزنید. واسه همین هم هست با کوچکتریم تلنگری وارد بحران میشه. اون 100 یا 150 نفری بازیچه اجنبی که با اقدامات ابلهانه خودشون تیم رو به حاشیه بردن الان کلی خوشحالن که باز تراکتور پنچر شد. تراکتور اسیر زوزه های تجزیه طلبی شده. دلم برای اون هواداران واقعی که با کلی شور و اشتیاق میرن استادیوم واقعا میسوزه. همه دیگه متفق القول شدن که این معدود خائنین وطن که از فضای استادیوم برای تفرقه افکنی و خدشه دار کردن وحدت کشور استفاده میکنن موقع خوندن قرآن زوزه میکشن و شعارهای نژادپرستانه میدن عامل بدبختی و ناکامی تراکتور هستن. حساب ایرانی آذری ترک زبان با این نوکران اجنبی جداست. هرچیزی که بوی تفرقه بین اقوام بده کار دشمن هست. بین فارس و کرد و آذری ترک و بلوچ و عرب و شیعه و سنی و مسیحی و یهودی و زرتشتی هیچ تفاوتی نیست. ما وقتی در کنار هم هستیم در عین تنوعی که داریم زیبا هستیم. ما نه کشور جعلی هستیم نه کشور تازه استقلال یافته. از زمانی که تاریخ به یاد داره این کشور وجود داشته و اقوام در اون در کنار هم با صلح و آرامش زندگی کردن. دست به دست هم بدیم نذاریم این عده معدود در هر ورزشگاهی در هر نقطه ای از این کشور فرصت جولان داشته باشن. من به عنوان آذری ترک زبان بزرگترین افتخارم ایرانی بودنم هست. همون چیزی که ستارخان گفت میگم. بهش گفتن تو مزدور هستی. جواب داد اگه مزدور هم باشم مزدور مردم ایرانم. نه زیر بیرق اجنبی میریم و نه اجازه میدیم بیرق اجنبی در ایران سرزمین باشه. این زوزه کش ها در استادیوم، ما رو به خوبی میشناسن واسه همینم جرات عرض اندام در ملا عام رو ندارن و از شلوغی استادیوم استفاده میکنن تا خودشون رو قایم کنن. میدونن کاری باهاشون میکنیم که نادر با سپاه عثمانی کرد. کاری میکنیم تا استانقل زوزه بکشن. یاشاسین ایران.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر