فهرست
هشدار کالدرون: من هم تا ۵ دی صبر می‌کنم!
هشدار کالدرون: من هم تا ۵ دی صبر می‌کنم!

هشدار کالدرون: من هم تا ۵ دی صبر می‌کنم!

آی اسپورت – گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل‌گهر سیرجان شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

زدن گل اول سخت است

بازی سختی پیش رو داریم. دیده‌اید که تیم گل‌گهر چطور دفاع می‌کند. استقلال و شهر خودرو مقابل آنها مشکل داشتند. می‌دانیم که زدن گل اول سخت است و اگر این اتفاق بیفتد شرایط برای ادامه کار بهتر خواهد شد. ما حتماً باید این بازی را ببریم، ضمن اینکه برای تمام حریفان خود احترام قائلیم، اما سه امتیاز بازی فردا را می‌خواهیم و آن را به دست خواهیم آورد.

می‌خواهیم زیبا بازی کنیم

وقتی تیم به میدان برود، شما ترکیب را خواهید دید. فقط می‌توانم بگویم تمام بازیکنانم آماده بازی با گل‌گهر هستند و از روحیه خیلی بالایی برخوردارند. امیدواریم مثل بازی آخرمان یک بازی زیبا را به نمایش گذاشته و به آنچه که می‌خواهیم برسیم.

40 درصد دیگر طلبکارم

در مورد مسائل مالی شرایط خوب پیش نمی‌رود. بازیکنان هنوز پاداش‌های خود را نگرفته‌اند و برخی از آنها از جمله بشار رسن هنوز از فصل پیش طلب دارند. تعطیلات کریسمس نزدیک است و گویا من و دستیارانم باید از جیب خود برای سفر به کشورمان بلیت تهیه کنیم! 40 درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه طلبکارم در واقع پنج روز دیگر زمان دریافت قسط دومم فرا می‌رسد، اما خبری که مرا نگران می‌کند عقب افتادن پاداش‌ها و مطالبات بازیکنان است. با همه‌ی این مشکلات اما من و بازیکنانم وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و مشکلات را در کارمان نمی‌آوریم.

من روز قبل از مسابقه تیمم را رها نمی‌کنم

استراماچونی کار بزرگی در استقلال کرد و من جزئیات جدایی او از استقلال را نمی‌دانم، اما تقریباً همان مشکل او را من هم دارم، ولی به خاطر ارزش و احترامی که برای کار خودم، بازیکنان تیمم و همچنین احترام به هواداران پرسپولیس قائل هستم هرگز در این شرایط حساس و سه روز قبل از مسابقه تیمم را ترک نمی‌کنم. من تا قبل از 26 دسامبر 2019 (5 دی ماه 1398) صبر می‌کنم و اگر بعد از آن خبری نشد، تصمیم‌گیری خواهیم کرد. این تاریخ بعد از بازی آخر ما در نیم‌فصل است. فکر کنم زمان کافی تا آن موقع وجود دارد تا مشکلات حل شود. امیدوارم که باشگاه در این زمینه اقدام کند.

نعمتی و عالیشاه یک بار جریمه شدند

جریمه این دو بازیکن که با یکدیگر درگیر شدند، بازی نکردن مقابل ذوب‌آهن و عدم حضور در تمرین گروهی فردای این بازی بود که تمام شد و رفت، اما اگر در لیست بازی فردا نیستند ربطی به آن مسئله ندارد و این تصمیم فنی است که من اتخاذ کرده‌ام. در واقع انتخاب ترکیب اصلی و نیمکت‌نشینان تیم برعهده من است.

تبریک به بحرین؟ شخصی بود

این یک تبریک شخصی بود. اگر کسی واقعاً ناراحت شده است، معذرت می‌خواهم. من در این کشور سرمربی بوده‌ام و تنها هدفم یک تبریک بوده است و فقط خواستم رفتار حرفه‌ای خودم را انجام دهم. به‌هرحال در بحرین با من رفتار خوبی شد و خواستم با این تبریک به نوعی رفتاری حرفه‌ای را انجام دهم. مثل اینکه فردا روزی من از پرسپولیس بروم و این تیم قهرمان ایران شود. من قطعاً به پرسپولیس و هوادارانش تبریک خواهم گفت، چرا که در اینجا رفتار خیلی خوبی با من می‌شود. هیچ هدف، انگیزه سیاسی در این قضیه وجود ندارد و من یک تبریک ورزشی و حرفه‌ای را گفتم.

تا 5 دی صبر می‌کنم

من تا 26 دسامبر تمام تمرکزم روی کار خودم و پرسپولیس خواهد بود. اگر قرار باشد اتفاق جدیدی رخ دهد بعد از آن تاریخ خواهد بود. الان با 200 درصد تمرکز در خدمت پرسپولیس، بازیکنان و طرفدارانش هستم.

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-12-09 16:45:00
نظر دهید

۱ نظر
آقای خاص
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۴
جونم معرفت....مرسی آقای کالدرون؛ بالاخره باید یه فرقی بین مکتب پرسپولیس با هوچی گر ها باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر