فهرست
با زد و بند نگذاشتند مربی استقلال شوم
با زد و بند نگذاشتند مربی استقلال شوم

با زد و بند نگذاشتند مربی استقلال شوم

آی اسپورت - مجتبی جباری که صبح دیروز نامش به‌ عنوان گزینه مربیگری در استقلال مطرح شده و قرار بود دستیار ساکت الهامی شود، بلافاصله بعد از انتخاب مجیدی با رسانه طرفداری به گفت‌وگو پرداخت و حرف‌های تندی علیه مجیدی زد که گزیده این صحبت‌ها را می‌خوانید.

 

قرار بود بیاییم، نگذاشتند

دیشب با ساکت الهامی صحبت کردم و قبول کردم در کادرفنی استقلال با ایشان کار کنم. قبل از این هم که من مدرک نداشتم بحث حضورم در کادرفنی آقای شفر بود ولی دوستان نگذاشتند و با تلاش‌هایی که کردند اجازه ندادند این اتفاق رخ بدهد. قرار بود اتفاقی بیفتد که بتوانیم به استقلال کمک کنیم و من دیدم با آقای الهامی می‌شود این کار را انجام داد.

 

فقط به‌خاطر ارتباط با فضای مجازی؟

سؤال من این است که چرا دیگران فکر می‌کنند محق هستند؟ من فکر می‌کنم به‌خود آقای فکری باید فرصت بیشتری داده می‌شد تا بتواند اهدافش را پیش ببرد اما حاشیه‌هایی که هست باعث می‌شود فضا تنگ‌تر شود. باشگاه متعلق به یکی دونفر نیست و نمی‌شود شما چون جایگاه مناسبی در زمان بازیکنی داشته‌اید، فکر کنید می‌توانید مربی باشگاه بزرگی مثل استقلال شوید. انتظار من از هیأت‌مدیره این است که بحث انتخاب سرمربی یک بحث فنی باشد نه بحث این که باشگاه کمتر در دردسر قرار بگیرد، چون آن مربی با فضای مجازی ارتباط مناسبی دارد.

 

می‌خواهند بگویند گزینه‌ای جز مجیدی نیست

قرار بود من در زمان شفر به‌عنوان کمک‌مربی وارد کادرفنی شوم اما امیرحسین فتحی برای اینکه وضعیت خود را بین هواداران بهتر کند، فرهاد مجیدی را آورد و بعدا شرایطی پیش آوردند که او سرمربی شود. دیگران با لابی و زدوبند کردن یک‌بار نگذاشتند به کادرفنی اضافه شوم. من در آن زمان صحبتی نکردم ولی حالا احساس ناراحتی برای باشگاه استقلال دارم. کسی که هیچ‌وقت فضای کنفرانس مطبوعاتی را تجربه نکرده و در حساس‌ترین برهه برای اینکه زمان ماندن خود را در استقلال بیشتر کند، یک‌جام را از استقلال و هواداران بی‌نظیرش می‌گیرد؛ می‌خواهند در ذهن هوادار این باور را ایجاد کنند که گزینه‌ای جز او نیست، درحالی‌که اصلا اینطور نیست. من می‌توانم خیلی افراد را نام ببرم که همسطح ایشان هستند.

 

بازیکن خوب الزاما مربی خوبی نمی‌شود

الان هم برای رقابت اعلام آمادگی می‌کنم و می‌گویم من و ساکت الهامی می‌توانیم این کار را انجام بدهیم. با وجود اینکه خیلی‌ها می‌گفتند جباری می‌تواند مربی خوبی باشد، من رفتم و آموزش دیدم و هرگز در باد این حرف‌ها نخوابیدم. ناراحتی من این است که باشگاه بزرگ استقلال یک گزینه داشته باشد. درنهایت امیدوارم استقلال و هواداران بی‌نظیرش موفق باشند و فشارهایی که احتمالا از سوی فضای مجازی روی من می‌آید چیزی نیست که نگرانم کند.

 

 

۳    
آی اسپورت
2021-03-04 08:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر