فهرست
هیجان بی‌مورد درباره لیست پرسپولیس
هیجان بی‌مورد درباره لیست پرسپولیس

هیجان بی‌مورد درباره لیست پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیس در روزهای اخیر منبع شایعه‌هایی بوده که مشخص نیست کجا ساخته می‌شوند و از چه مسیری منتشر. یکی از این شایعه‌ها این است: «لیست پرسپولیس پر شده و باشگاه ۳بازیکن مشهور را نمی‌خواهد.» نگاهی به لیست پرسپولیس نشان می‌دهد، آنچنان که می‌گویند و می‌نویسند، کمبود جای خالی به یک معضل تبدیل نشده. همه بازیکنان مورد نظر جذب شده و مانده شکار یک مهاجم تا لیست پرسپولیس تکمیل شود. آن‌هم در شرایطی که ۱۹ بازیکن بزرگسال در لیست حضور دارند که بدون احتساب رادوشوویچ، یک نفر باید حذف شود تا مهاجم جدید مجوز حضور در فهرست ۱۸ نفره را به‌دست بیاورد.

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را جذب کرد و البته با تمام ستاره‌های خود به توافق رسید تا در لیست بمانند و فصل بعد هم در خدمت تیم باشند. از علیرضا بیرانوند و محمد انصاری که ساز جدایی کوک کردند گرفته تا مهدی ترابی و علی علیپور. همه مانده‌اند و این یعنی لیست پرسپولیس با جذب یک مهاجم تکمیل می‌شود و شاید حتی پرقدرت‌تر از فصل قبل هم پا به مسابقات بگذارد.

تا همین امروز و با احتساب نام علی علیپور، مهدی ترابی، سیامک نعمتی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که از لیست زیر ۲۵ سال خارج شده و سهمیه بزرگسال محسوب می‌شوند، ۱۹ بازیکن در تمرینات پرسپولیس حضور دارند. البته ۱۹ بازیکن بزرگسال که اگر یکی خط بخورد، لیست ۱۸ نفره تکمیل می‌شود. یکی که نامش رادوشوویچ است.

این ۱۹ بازیکن در لیست بزرگسال پرسپولیس حضور دارند: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، جلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل‌زاده، محسن ربیع‌خواه، حسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، علی علیپور، مهدی شریفی و احمد نوراللهی.

در روزهای اخیر، همه بازیکنان پرسپولیس با استرس خروج از لیست، صبح را به شب و شب را به صبح رسانده‌اند. از شایان مصلح و محسن ربیع‌خواه بگیرید و به بزرگ‌ترهایی چون جلال حسینی و حسین ماهینی برسید. این‌ها اما نباید استرس آنچنانی داشته باشند، چون گفته می‌شود نام بوژیدار رادوشوویچ از فهرست خارج می‌شود و یک دروازه‌بان جوان که سهمیه زیر ۲۳ سال است هم هست جذب می‌شود.

تا اینجای کار همه چیز بر وفق مراد است و همه بازیکنان می‌مانند. فقط جای خالی برای جذب مهاجمی که می‌گویند نامش مهدی طارمی است باقی نمانده. برای این موضوع هم پرسپولیس راهکاری در نظر گرفته که آن خروج نام مهدی شریفی از لیست ۱۸ نفره و بزرگسال باشگاه است. مهاجمی که فصل قبل هرگز به ترکیب ثابت پرسپولیس نرسید و حالا هم فقط طبق قرارداد در تمرینات شرکت می‌کند تا شاید بتواند نظر مثبت کالدرون را به خود جلب کند.

نمی‌دانیم این همه هیاهو پیرامون لیست پرسپولیس از کجا آمد و چگونه وارد رسانه‌ها شد. دو دو تا می‌شود چهار تا. این اتفاق در مورد لیست پرسپولیس هم رخ خواهد داد. بخصوص که رادوشوویچ قرار است برود و البته مهدی شریفی هم در لیست هست که با جدایی‌اش از پرسپولیس، جا برای مهدی طارمی یا هر مهاجم دیگری باز می‌شود.

آدام همتی همچنان سهمیه زیر ۲۵ سال است و محمد نادری و بشار رسن- اگر بماند -  ۲ جا در لیست زیر ۲۳ سال اشغال می‌کنند. به همین دلیل پرسپولیس مشکلی در لیست بازیکنان خود نخواهد داشت و همه اخباری که پیرامون خروج چند بازیکن مشهور وجود دارد، فقط در حد گمانه‌زنی است و شاید کمی هیجان برای به هم ریختن جو آرامی که پرسپولیس در اختیار دارد. 

 

ایران ورزشی

 

۹ ۶  
آی اسپورت
2019-07-09 15:59:00
نظر دهید

۶ نظر
امیرسلیمانی
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۴
دقت میفرمائید با ترابی بیرانوند انصاری و علیپور توافق شده این چهار بازیکن قطعا با مبالغی نجومی و دیوانه وار از پول های بی حساب قید پیشنهادهای چرب خارجی را زده اند سوال اول اینکه چرا در هر شرایطی برای پرسپولیس پول هست اما استقلال برای جذب اسدی ها و حفظ پاتوسی ها دچار مشکل و گرفتاری هزار مصیبت؟؟سوال دوم اینکه چطور است که هرجا استقلال هزینه ای می کند فوری امثال همین میرزابنویس ها دچار دلواپسی و دل پیچه نسبت به حیف و میل بیت المال میشوند اما درباره پرسپولیسی ها سیاست سیاست خاک بر دهانیست چرا لالمونی؟؟
۴ ۲
وقیح و چشم سفید مث کیسه
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۵۰
۷ بازیکن جدید خریدین
یک و ششصد یورو بابت چونی دادین
یک و دویست باید به شوفر بدین
۴۰۰ به پرپیچ دادین
۶۰۰ به پاتوسی
بیش از ۷۰۰ هزار دلار به شیخ
یعنی ۵ میلیون دلار هزینه مربی و بازیکن خارجی

از اینور ۶ بازیکن داخلی با مبالغ بالا خریدین و اسدی هم میاد..

وقاحت و بی شرمی شما را فرزند الکسیس داشت میگفت مادرم نجیب ترین زن دنیاست
کاج
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۱۲
چقدر پررو و وقیح و همیشه طلبکارین شما کیسه کشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه پلشت مهاجم گرفتین که فقط تو ترانسفر مارکت قیمتش 3 میلیون یوروئه. وانتی هم که دارید بازیکن میگیرین. پاتوسی رو هم که حفظ کردین اونم با مبلغ بالای 1 میلیون دلار! اخه چقدر پررو و بی ابرو هستین که سیرمونی هم ندارید و یه لحظه خفه خون نمیگیرن . اون 500 هزار یورو از حلقوم تون پایین رفت؟
واقعا چه موجودات عجیبی و پررویی هستین؟
انگار ترابی و انصاری و .. پول گرفتن ولی غفوری با کیسه سفید امضا کرده و 9 میلیارد نگرفته یا حسینی 6 میلیارد نگرفته. نکنه یزدانی عاشق سولاخای کیسه بود؟
خودتون خجالت نمیکشید ازاین وقاحت و هوچی گری و سلیطه گری؟؟؟؟
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
وقتی هر بیسوادی میاد نظر میده این میشه دیگه آقای مهندس سلیمانی بیرانوند و علیپورو ترابی قرارداددارن واگه بخوان برن باید یک مبلغ مشخص بابت رضایت نامه بدن فقط انصاری قراردادنداشت که باتوجه به مصدومیتش پیشنهاد چشمگیری نداشت فقط از تراکتور پیشنهاد خوب داشت که خودش نخواست بره پرسپولیس اگه پول داشت که برانکو نمیرفت و اما شما دیگه روی وقاحت و بیشرفی رو سفید کردین توی این دوسال میدونی استقلال چند میلیون دلار بابت فقط بازیکنای خارجی از بیت المالی که میگی هزینه کرده یا همین مهاجم جدید که تو ترانسفرمارکت ۳میلیون دلار قیمت داره لاید مجانی اومده براتون بازیکنه یه چیزی هم‌بهتون بده یکم خجالت بکشید و‌معرفت داشته باشید هرچند که میگن معرفت درگرانیست به هرکس ندهندش
عباس
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۰۰
امیر سلیمانی که ساعت 17:14 کامنت گذاشتی؛ خیلی خندیدم خدا خیرت بده! کاش خدا شماهارو شفا نده ما کماکان بتونیم سوژه تون کنیم! دانشمند یه چیزی از فرار رو به جلو شنیدی اما داری اشتباه میزنی داداچ! ما مربی که 4 سال جرتون داده بود رو به خاطر 600 هزار بورو که نداشتیم بهش بدیم تز دست دادیم وقتی تیمی که سالهست رنگ صدرو ندیده 1.6 میلیون یورو داد به اون دیلاق که سالی یه اخراج تو پرونده داره!!
پدرام
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۵
آقای سلیمانی اگه دقت کرده باشید این 4 سال علی علیپور کل دریافتیش 1 میلیارد نمیشه بیرانوند هم حقشه اگه دریافتی بالا بگیره...انصاری هم مثل علیپور نهایت توی این چند سال 2-3 میلیارد گرفته باشه...خودتون رو میزنید به اون راه یا اینکه واقعا نمیدونید؟!! فقط بازیکن های خارجی فصل پیشتون به اندازه یه فصل پرسپولیس خرج گذاشته رو دستتون حدا از گندی که برای پروپچیچ بالا آوردید...تعصب بی جا رو کنار بزارید و درخواست هاتون و رو به باشگاهتون منتقل کنید نه اینکه بیاید علی اصعری از همه انتقاد کنید...اسطوره هاتون هنوز دارن سر کاپیتانی 10 سال پیش کل کل میکنن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر