فهرست
مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ برد قاطع اسپانیا و چک
مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ برد قاطع اسپانیا و چک

مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ برد قاطع اسپانیا و چک

آی اسپورت - دوشنبه شب در نقاط مختلف اروپا بازی‌های مقدماتی یورو برگزار شد. در این شب ۱۲ مسابقه برگزار شد

در گروه نخست مسابقات، کوزوو در دقیقه ۹۰ مقابل بلغارستان به گل برتری رسید و توانست ۳-۲ پیروز شود. جمهوری چک نیز با سه گل از سد مونته نگرو گذشت. در این گروه انگلیس با ۶ امتیاز صدرنشین است، چک با همین امتیاز و یک بازی بیشتر، دوم است.

از گروه دوم، صربستان ۴-۱ لیتوانی را شکست داد، میتروویچ دو بار، یوویچ و لیاجیچ گلزنان صربستان بودند. اکراین هم با یک گل مقابل لوکزامبورگ پیروز شد تا با ۱۰ امتیاز همچنان صدرنشین باشد. در این گروه لوکزامبورگ از ۴بازی ۴امتیاز دارد و دوم است. صربستان و پرتغال در رده های سوم و چهارم هستند.

در گروه چهارم، دانمارک در خانه موفق شد ۵-۱ گرجستان را مغلوب سازد. دولبرگ دو بار، اریکسن، پولسن و مارتین بریثویت گلزنان دانمارک بودند. ایرلند هم توانست با نتیجه ۲-۰ مقابل جبل الطارق پیروز شود. در این گروه ایرلند با ۱۰ امتیاز صدرنشین است و دانمارک با یک بازی کمتر، ۵ امتیاز دارد. سوئیس هم ۴ امتیازی است.

از گروه ششم، نروژ مقابل جزایر فارو ۲-۰ پیروز شد. رومانی با برتری قاطعانه ۴-۰ از سد مالت گذشت و اسپانیا در مادرید موفق شد سوئد مدعی را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد. در این دیدار دقیقه ۶۴ راموس از روی نقطه پنالتی بازی را ۱-۰ کرد. دقیقه ۸۵ موراتا یک پنالتی دیگر را گل کرد و سپس دقیقه ۸۷ میکل اویارازابال بازی را ۳-۰ کرد. در این گروه اسپانیا با ۱۲ امتیاز صدرنشین است. سوئد و رومانی ۷ امتیاز دارند.

در گروه هفتم مسابقات، اتریش با نتیجه ۴-۱ مقابل مقدونیه پیروز شد. آرناتوویج دو بار، لازارو و لایمر گلزنان اتریش بودند. اسلوونی ۵-۰ مقابل لتونی به برتری رسید و لهستان با چهار گل مقابل رژیم اشغالگر قدس به پیروزی رسید. پیاتک، لواندوفسکی، گروسیکی و دامیان کاژیور گلزنان میزبان بودند. در این گروه لهستان با ۱۲ امتیاز صدرنشین است.

     
آی اسپورت
2019-06-11 01:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر