فهرست
نیمار  بازی می‌کند؛ مشکل بدنی حل شد؟
نیمار بازی می‌کند؛ مشکل بدنی حل شد؟

نیمار بازی می‌کند؛ مشکل بدنی حل شد؟

آی اسپورت- طبق ادعای اونای امری، نیمار، ستاره برزیلی این تیم پس از یک بازی غیبت  در جدال هفته جاری لوشامپیونه فرانسه مقابل دیژون، صدرنشین لیگ دسته اول این کشور را همراهی خواهد کرد.

 سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: «نیمار در چند روز اخیر دچار مشکل بدنی بود اما دوشنبه تمرینات را بدون هیچ دردی به پایان رساند و باید ببینیم شرایط برای او چگونه خواهد بود. من دکتر نیستم اما به نظرم به شکل  طبیعی  باید یک یا 2 هفته استراحت کند در غیر این‌صورت با هر برخورد با بازیکن حریف دچار مصدومیت می‌شود. اگر اوضاع طبیعی پیش برود، نیمار به  بازی مقابل دیژون می‌رسد. او در ادامه افزود: بازیکنانی مانند نیمار و فکیر خاص هستند و داورها باید از  ساق‌های آن‌ها محافظت کنند. نیمار، تفاوت‌ها  را رقم می‌زند. تمام هواداران لوشامپیونه از حضور او در فرانسه خوشحال هستند چون واقعا خاص است. به شکل طبیعی همه مربیان از جمله سرمربی دیژون تدابیر ویژه‌ای برای مهار ستاره ما می‌اندیشند.»

با اینکه سرمربی پاریسی‌ها مشکل بدنی را عامل بازی نکردن نیمار در دیدار قبلی پاریسن‌ژرمن می‌دانست، اما روزنامه اکیپ روابط سرد نیمار با برخی بازیکنان و بی‌انگیزگی ستاره برزیلی را مهمترین دلیل در ترکیب قرار نگرفتن او اعلام کرد.

     
آی اسپورت
2018-01-17 12:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر