فهرست
اتفاق تکراری برای استقلال؛ کریمی مصدوم شد
اتفاق تکراری برای استقلال؛ کریمی مصدوم شد

اتفاق تکراری برای استقلال؛ کریمی مصدوم شد

آی اسپورت – در نیمه اول بازی ماشین‌سازی تبریز و استقلال، علی کریمی در یک برخورد نه چندان سنگین با بازیکن حریف مصدوم شد. او دقایقی در کنار زمین توسط پزشکان مشغول مداوا بود اما مشخص شد که نمی‌تواند به بازی ادامه دهد و وینفرد شفر باید یک بار دیگر او را تعویض کند. سرانجام و در حالی که مانوئل نویمایر دقایقی در حال گرم کردن بود رضا آذری به جای کریمی وارد زمین شد.

این برای دومین بار متوالی است که کریمی در جریان یک بازی استقلال مصدوم می‌شود و شفر مجبور به انجام یک تعویض اجباری! کریمی در بازی هفته دهم استقلال مقابل سپاهان هم در دقیقه 17 مصدوم شد و جای خود را به نویمایر داد. این مصدومیت‌های پرتعداد آن هم با برخوردهای نه چندان سنگین، احتمالا تاییدکننده مصدومیت مزمنی است که کریمی دارد و بارها آن را تکذیب کرده است.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-11-05 16:05:00
نظر دهید

۳ نظر
ناشناس
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
هرچی اشغاله اومده استقلال
666
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
وقتی زمزمه رفتن کامیابی نیا به گوش رسید علی کریمی فوری از سپاهان جدا شد تا بیاد پرسپولیس البته از طرف باشگاه هم یه صحبت هایی باهاش شده بود ولی برانکو زیربار بازیکن مصدوم نرفت و استقلال سریع جذبش کرد. مگه تست پزشکی نمیدن اینا؟ چطوری استقلال این همه بازیکن مصدوم گرفته؟
فرهاد
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
فکر کردند زرنگی کردند این مصدوم را از سپاهان دزدیدند سپاهان پول مفت دولتی را نداش که به یک مصدوم بدهد بهش گفت فقط به تعداد بازی که می کنی اقا قهر کرد رفت استقلال فکر کرد خیلی زرنگه دو میلیارد با این مصدوم قرارداد بست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر