فهرست
گران‌ترین تماشاگر لیگ: نیمکت‌نشینی‌ام فنی نیست
گران‌ترین تماشاگر لیگ: نیمکت‌نشینی‌ام فنی نیست

گران‌ترین تماشاگر لیگ: نیمکت‌نشینی‌ام فنی نیست

آی اسپورت - امین حاج محمدی در موقعیت عجیب و غریبی قرار گرفته است. منصوریان او را در لیست مازاد تیمش قرار داده و او که یکی از گرانترین بازیکنان لیگ برتر لقب گرفته باید فکری به حای خودش کند. خودش که می‌گوید در استقلال می‌ماند اما...

 در استقلال می مانم

امروز به باشگاه استقلال می روم تا تکلیفم را مشخص کنم. من از استقلال جدا نخواهم شد. هیچ جا نمی روم و در تیم خواهم ماند. تصمیم گرفتم که در استقلال بمانم و تا آخر به قراردادم پایبند باشم. دلیل خاصی هم برای جدایی پیدا نکردم. من با باشگاه استقلال قرارداد دارم نه شخص خاصی. دوست دارم در این تیم بمانم و مطمئن باشید جدا نخواهم شد.

 بازی نکردنم دلیل فنی نداشت

بازی نکردن من دلیل فنی نداشت و من علت نیمکت نشینی من را از کادر فنی بپرسید. حتما آقای منصوریان دلیلی داشته که من را بازی نداده اما هنوز برای خودم جای سوال دارد. من ۴ سال بازیکن او بودم. اگر مشکل فنی داشتم که در آن ۴ سال بالای ۱۰۰ بازی انجام نمی دادم.

 خرمگاه گفت قراردادت را کم کن

مبلغ قرارداد من به هیچ کس ربطی ندارد. من با باشگاه استقلال قرارداد دارم و شخص مدیرعامل زیر آن را امضا کرده است. البته یک روز آقای خرمگاه به من گفت که قراردادت را کم کن و من هم قبول نکردم چون دلیلی برای این کار وجود نداشت. من به عنوان یک بازیکن ملی پوش به استقلال آمده ام و تا قبل از نیم فصل اول سال گذشته هم به اردوی تیم ملی دعوت می شدم و حتی قرار بود با تیم ملی به گوام بروم اما ویزایم در آخرین لحظات صادر نشد.

 سر تمرین راهم ندهند، به باشگاه می روم

وقتی می گویم می خواهم بمانم تمام اتفاقات بعد از نیمکت نشینی دوباره را به جان می خرم. حتی اگر به من بگویند سر تمرین هم نیایم و نتوانند قیافه مرا تحمل کنند باز هم به باشگاه می روم و اعلام می کنم در تیم خواهم ماند. خود من باید رضایت بدهم تا نامم از لیست خارج شود.

 نمی خواهم جو استقلال را به هم بزنم

صحبت های خیلی زیادی دارم. در آینده نزدیک خواهم گفت. الان هم اگر صحبت نمی کنم به خاطر این است که نمی خواهم جو استقلال را به هم بریزم و هیچ حرفی درباره داخل خانواده نمی زنم ولی بعدها که استقلال درگیر بازی نبود، یک حرف هایی می زنم که شاید خوشایند بعضی ها نباشد این حرفها زده شود.

 از تهمت ها ناراحت هستم

من یک روزی دلیل این تهمت ها را خواهم گفت. از این واژه (گران‌ترین تماشاگر لیگ برتر) خیلی ناراحت می شوم. شاید جالب باشد موقعی که می خواستم به استقلال بیایم همه دوست داشتند در آمدن من دخیل باشند. اما من ۵ دقیقه تلفنی با آقای مظلومی صحبت کردم و وقتی ایشان اعلام کرد مرا می خواهد خودم تنها به باشگاه آمدم و با این تیم به توافق رسیدم.

 

90tv

 

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-01-14 11:37:00
نظر دهید

۲ نظر
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۱
بمان و اسطوره بشو
مهران
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
چرا حقیقت را نمیگی؟ رفیق و فامیل سید بودی، 3 برابر حقت به زور سید قرارداد بستی، حالا منصوریان بخاطر اینکه با اخم و بی اجازه از نفت رفتی دست روی همین موضوع گذاشته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر