فهرست
از پیروانی دلجویی کنید
از پیروانی دلجویی کنید

از پیروانی دلجویی کنید

آی اسپورت - افشین پیروانی تبرئه شد. تخلف و محرومیت پنج ساله به شماره پنج وصله‌ای بود که به او نمی‌چسبید. اویی که در دو دهه زندگی فوتبالی خود اخلاق‌مدار بود و از خانواده‌ای مذهبی؛ از نظر مالی هم به واسطه فعالیت‌های تجاری شرایطی داشت که حتی بدون قرارداد و دریافتی با فدراسیون همکاری داشت و بخاطر مطالباتش نیز هرگز از پرسپولیس شکایت نکرد. حکم کمیته استیناف هم بی‌تردید نشان از شجاعت فدراسیون و کمیته اخلاق و حق‌طلبی اعضای کمیته استیناف دارد، به شرط آنکه تاج و فدراسیون‌نشین‌ها شجاعانه‌تر از این بزرگمرد و خانواده پیروانی دلجویی کنند. این وسط پیروز مناقشه هواداران بودند که هرگز نگاه‌شان به کاپیتان متعصب‌شان تغییر نکرد و مدام جای خالی وی را فریاد می زدند و البته نجابت و حقانیت‌اش را.

۱۱۹۶ ۴  
آی اسپورت
2018-11-28 01:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
reza
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
رفت مدارک درست کرد تبرئه شد.بیخیال
۳
امید از تفت
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۴
پیروانی را بخاطر کیروش محروم کردند. واقعاً مایه تأسف و شرم و خجالته که یه مربی توی همه چیز فوتبال ایران دخالت میکنه. پیروانی یه مدت با کیروش به عنوان مدیر تیم ملی همکاری میکنه. بعد سر اخراج بازیکنان پرسپولیس و عدم مصاحبه علیه برانکو از تیم ملی اخراج میشه. یکسال و نیم بعد از اخراج و سه ماه بعد از اومدن به پرسپولیس، توسط کمیته انضباطی محروم میشه تا نظر آقای رئیس جلب بشه. واقعاً این حجم از گستاخی و عقده گشایی شخصی مایه شرم و تأسف نیست!!؟
۷
وحید بارساپولیسی
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
ما هواداران پرسپولیس خواهان انتصاب افشین خان متعصب و بزرگمرد در پست های مدیریتی و کلان باشگاهمان هستیم .. از جمله به جای نفر سمت راست در عکس آقای خنثی : پ.خ . افشین خان نمیگذاره حق پرسپولیس پایمال شه..
۵
لنگی فاسد
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۱
باز هم کثافت کاری لنگیا و ماست مالی. این سریال تا کی ادامه داره خدا میدونه. به امید روزی که نقاب از چهرتون برداشته بشه و دستتون رو بشه. حق خیلیا این وسط ضایع شد به خاطر حمایت از این تیم کثیف. به امید نابودی لنگ و روسیاهی هوادارای حقیر و عقده ایش.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر