فهرست
رسمی؛ مائوریسیو پوچتینو آزاد شد!
رسمی؛ مائوریسیو پوچتینو آزاد شد!

رسمی؛ مائوریسیو پوچتینو آزاد شد!

آی اسپورت - مائوریسیو پوچتینو زمانی که سرمربی تاتنهام شد، هنوز مربی کمتر شناخته شده ای در دنیا محسوب می شد. او البته در ساوتهمپتون توانسته بود ارزش هایش را نشان دهد ولی در تاتنهام بود که تبدیل به یک مربی بزرگ و مشهور شد. پوچتینو فصل 19-2018 توانست تاتنهام را تا فینال لیگ قهرمانان برساند و در سال های اخیرا با هدایت او، تاتنهامی ها همواره موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شده بودند.

اوضاع برای پوچتینو در فصل جاری خوب پیش نرفت و او پس از کسب نتایج ضعیف، از سمت خود اخراج شد و ژوزه مورینیو جای او را گرفت. تاتنهام متعهد شده بود تا زمانی که پوچتینو راهی تیمی جدید نشده، دستمزد او را پرداخت کند اما طبق ادعای دیلی تلگراف، بندی در این قرارداد بود که تا هفته گذشته او اگر راهی تیمی دیگر می شد، باید مبلغی را به عنوان غرامت به تاتنهام پرداخت می کرد اما این بند حالا فسخ شده است.

به این ترتیب پوچتینو از امروز آزاد است تا با هر تیم باشگاهی یا ملی که مد نظر دارد، بدون مشکل قرارداد امضا کند. در یکی دو سال اخیر، رئال یکی از جدی ترین تیم های خواهان او بود ولی در حال حاضر شرایط این تیم با زیدان مطلوب به نظر می رسد. در حال حاضر از نیوکاسل به عنوان مقصد احتمالی بعدی پوچتینو نام برده می شود.

     
آی اسپورت
2020-05-19 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر