فهرست
شباهت گل های فرشید/ زود، بزرگ و زیبا!
شباهت گل های فرشید/ زود، بزرگ و زیبا!

شباهت گل های فرشید/ زود، بزرگ و زیبا!

آی اسپورت- یک هفته رویایی برای فرشید اسماعیلی سپری شد. بازیکنی که منصوریان چندان تمایلی به بازی دادنش نداشت، یک تنه استقلال را از قعر دره به اوج قله دربی رساند با یک گل و یک پاس گل و با تکرار همین نمایش برابر ذوب آهن در فولادشهر، یک 3 امتیاز شیرین دیگر به حساب استقلال ریخت.

اسماعیلی در ابتدای لیگ پانزدهم به توصیه مجید صالح جذب شد و تا این هفته 3 گل برای استقلال زده است. این گلها اما چند شباهت جالب با هم دارند. اول اینکه وارد دروازه تیمهای بزرگ و همیشه حاضر در تاریخ لیگ برتر می شود یعنی سپاهان، پرسپولیس و ذوب آهن. دوم اینکه قبل از دقیقه 25 و خیلی زود زده می شوند. سوم اینکه گلهای اول استقلال هستند. چهارم اینکه گلهای طلسم شکن هستند و استقلال را به بردن رقبایی می رساند که سالها طعم شکست را برابر آبی ها نچشیده بودند. پنجم اینکه استقلال را به سمت یک برد پرگل سوق می دهند. ششم اینکه جز گلهای زیبا طبقه بندی می شوند.

 

سپاهان/ دقیقه 6

اولین گل اسماعیلی با پیراهن استقلال وارد دروازه سپاهان شد. او دفع ناقص گردان را با یک ضربه چیپ مانند تبدیل به گل اول استقلال کرد. این گل دقیقه 6 به ثمر رسید.

 

پرسپولیس/ دقیقه 18

این بار هم گل اسماعیلی روی دفع ناقص بازیکن حریف زده شد. محمد انصاری زیر پرس برزای، توپ را به پشت محوطه جریمه فرستاد و اسماعیلی بعد از یک کنترل خوب با ضربه ای دیدنی دروازه بیرانوند را در دقیقه 18 باز کرد.

 

ذوب آهن/ دقیقه 23

سومین گل اسماعیلی با پیراهن استقلال، اولین گل او بود که پاسور داشت. ارسال حیدری از راست را اسماعیلی با یک حرکت سریع از پشت محوطه جریمه ذوب آهن، جلوتر از مدافعان این تیم قطع کرد و گل اول استقلال را زد.

۱۴ ۱۰  
آی اسپورت
2017-02-18 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
مهدی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
اگه راه داشت نویسنده تا مورد هشتاد نود هم میرفت :|
Gellshah
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
شما اگه قابل هضم نیست برات کسی مجبورت نکرده بخونی،فرشیداگه والی زد ،اگه همه چی از شوت فرشید شروع شد....من شرمنده ام
مهدی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
یادی کنیم ایمون هتریک که اصلا نفهمیدیم کی شروع شد کی تموم شد خخخخ
۳
Gellshah
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۳
پس سه تای حذفی رو اصلا نمیدونی چقد طول کشید،فقط 9 دقیقه طول کشید،بنگگگگگ 3-0
۳
مهدی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
آره با جک تری دی :))
۲
Gellshah
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
جک تری دی؟از همون موقع ک 3تا تو 9 دقیقه خوردید تا الان تو این دربی معلومه به تری(3) علاقه دارید ،اینو نگی چی بگی،بهترین راههای درمان سوزشو دارید،دکترای سوانح سوختگی باید بیان سر کلاس شما خخخخخ
مسعودم
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
ما دربی و دربی ها..خاطره و خاطرها.چهار دربی پشت هم ها.سه تا و چهارتا ها میان و میرن..از گل علی سی ثانیه..تا ستای حذفی..تا دوگل دو دیقه این دیروزا..اینا هنو رو ایمون زاید سوزنشون گیر کرده..خو حقم دارن البته..نه اینکه یبار بردن..براشون خاطره اس..
۵ ۳
مهدی
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۳۳
عزیزم این 5 سال که رنگ برد ندیده بودی کجا بودی :)))
666666
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۵
عزیزم ما هم خاطره کم نداریم از 6 تایی گرفته تا 2 تا 4 بر 1 و یه 4 بر 2 و هتریک 10 دقیقه 10 نفره تا چن تا 10 نفره بردن ک حسابش از دستم رفته تا 9 نفره نباختن.بازم بگم؟
Gellshah
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۸
پنج سال نبردیم ببین چقد بی عرضه اید ک بازم ب تعداد بردهای ما نرسیدید و 4تا زیرشید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر