فهرست
خطر بازی کردن ترابی؛ پدیده شکایت می‌کند؟
خطر بازی کردن ترابی؛ پدیده شکایت می‌کند؟

خطر بازی کردن ترابی؛ پدیده شکایت می‌کند؟

آی اسپورت – پرسپولیس فردا در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی میزبان پدیده مشهد است. در این بازی پرسپولیس می‌تواند از بازیکنانی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوسته‌اند استفاده کند و یکی از این بازیکنان مهدی ترابی است. اما در مورد او یک اتفاق نادر در فوتبال جهان! رخ داده است. ترابی در نیم‌فصل اول عضو سایپا بود و در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی با پیراهن این تیم مقابل صنعت نفت آبادان بازی کرد و با زدن دوگل بهترین بازیکن زمین هم بود. حالا او به لطف برنامه‌ریزی سازمان لیگ و به تعویق افتادن بازی‌های جام حذفی، فردا یک بار دیگر می‌تواند در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی به میدان برود، البته با پیراهن پرسپولیس!

هنوز مشخص نیست قوانین داخلی فوتبال ایران در این زمینه چه می‌گوید اما امروز یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده در نشست خبری خود به این نکته اشاره کرد و گفت: «بحث شکایت نیست باید بدانیم ترابی مقابل ما حضور دارد یا ندارد. این قانونی است که در یوفا و فوتبال اروپا رعایت می‌شود. یک بازیکن در جام حذفی نمی‌تواند برای دو تیم بازی کند. قوانین داخلی را نمی‌دانم چگونه است به همین دلیل استعلام گرفته‌ایم و منتظریم پاسخ ما را بدهند که او می‌تواند بازی کند یا خیر که هنوز جوابی داده نشده است.»

در حال حاضر پدیده‌ای‌ها حرفی از شکایت نزده‌اند اما اگر آنها فردا مغلوب پرسپولیس شوند ممکن است نظرشان عوض شود و بخواهند از راه دیگری وارد شوند و این شکست را جبران کنند. به همین دلیل شاید پرسپولیسی‌ها هم احتیاط کنند و برای جلوگیری از خطر شکایت پدیده و دردسرهای احتمالی بعدی، از ترابی در بازی فردا استفاده نکنند.

۶ ۶  
آی اسپورت
2019-02-17 14:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
پرسپولیس ترابی رو بازی میده و پدیده هم هیچکاری نمیتونه بکنه... همونطور که تراکتور نتونست برای کار غیر قانونی ترابی و پرسپولیس کاری کنه. مگه زور کسی به تیم حکومتی میرسه؟
شوفر مو افشون
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
حالا بذار گند پاپاسی و فدراسیون ماسمالی بشه بعدش زرت و پرت کن کیسه کش احمق
@
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
اشتباهی به این کیسه کش مثبت دادم. واقعا اینا عجب رویی دارن فقط دو روزه فدراسیون واسه کیسه حکومتی قانون خودش رو نادیده گرفت. مگه شجاعیان غیرقانونی بازی کرد اتفاقی افتاد؟
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
اصلا قانونی برای بازی نکردن ترابی وجود نداره که بخاد محکوم بشه. بر اساس کدوم قانون میخان از پرسپولیس شکایت کنن؟ بر اساس قوانین یوفا و لیگ قهرمانان اروپا؟ قوانین یوفا چه ارتباطی به قوانین جام حذفی ایران داره؟!
Ashkanred
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۱
در لیگ قهرمانان آسیا یک بازیکن می تواند در دو تیم بازی کند . آقایون به هر جایی که به نفعشون باشه استناد می کنند .!!!!
AVA-86
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۰۰
کی گفته برای اولین بار است که رخ میدهد؟ اینهمه بازیکن از توی نیم فصل جابه جا میشند بین تیم های مختلف. توی لیگ قهرمانان آسیا بارها این اتفاق افتاده نمونه بارزشم رحمان احمدی که توی یک فصل لیگ قهرمانان هم برای پرسپولیس و هم سپاهان بازی کرد و چون اقایون حواسشون به کارتش نبود سپاهان اوت شد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر