فهرست
تکذیب سپاهان؛ کاری با سوپرجام نداریم
تکذیب سپاهان؛ کاری با سوپرجام نداریم

تکذیب سپاهان؛ کاری با سوپرجام نداریم

آی اسپورت – چندی پیش سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب اعلام کرد که بدون برگزاری بازی سوپرجام، پرسپولیس قهرمان این جام است چون توانسته در لیگ برتر و جام حذفی دبل کند. این تصمیم اعتراض شدید تیم سپاهان،نایب قهرمان لیگ برتر را به دنبال داشت چون آن ها معتقدند که باید به عنوان حریف پرسپولیس در این مسابقه به میدان بروند و حتما این مسابقه باید برگزار شود.

با این حال مسعود تابش مدیرعامل تیم سپاهان به تازگی عنوان کرده که آن ها نه فدراسیون را برای این مسابقه تهدید کرده اند و اصلا این مورد برایشان اهمیتی دارد. تابش در این خصوص گفت: «این تصمیمی است که گرفته شده و ما هم از تصمیم فدراسیون تبعیت می‌کنیم دیگر از این ماجراها خسته شده‌ایم و حوصله آنها را نداریم. حساسیتی روی این قضیه نداریم به کار خودمان مشغول هستیم. من نمی‌دانم کجا صحبت کرده‌ام و گفته‌ام که باید بین ما و پرسپولیس بازی سوپرجام برگزار شود. چنین چیزی کذب محض است و ما همان‌طور که چند روز پیش به خود شما اعلام کردیم، اعتراضی نسبت به این ماجرا نداریم.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-06-20 12:25:00
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۲۴
ماموریت تاج اصفهانی و مافیای فوتبال برا فراری دادن برانکو انجام شد دیگه کاری با چیزی ندارن فعلا.... فصل بعد تو آزادی خون سپاهانی ریختن مباحه. یک پدری ازتون دربیاریم
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر