فهرست
واکنش نساجی به فکری: کاش زودتر می‌رفتی!
واکنش نساجی به فکری: کاش زودتر می‌رفتی!

واکنش نساجی به فکری: کاش زودتر می‌رفتی!

آی اسپورت - محمود فکری سرمربی تیم نساجی مازندران شهر امروز با حضور در سازمان لیگ قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ کرد تا با جدایی از نساجی مازندران برای پیوستن به استقلال منع قانونی نداشته باشد. فکری در واکنش به عدم رضایت باشگاه نساجی برای جدایی او گفته بود که قراردادش را نخوانده و از روی رفاقت ام را امضا کرده است. باشگاه نساجی در واکنش به اظهارات فکری پاسخ تندی را به شرح زیر منتشر کرده است:

«هواداران صبور و خونگرم نساجی! می‌دانیم که این روزها نگران تیم محبوب خود هستید و از مصاحبه‌های دوستان قدیمی رنجیده‌اید. دوستانی که از دوستی تنها فرصت‌طلبی را یاد گرفته‌اند! آن روز که دوست داشتند برند لیگ برتری شده و از مربی‌گری در دسته‌های پایین‌تر خلاص شوند، یار جانی بودند و حالا حرف از عدم تمرکز و چوب رفاقت می‌زنند. آن هم درست وقتی که فاصله چندانی تا شروع مسابقات لیگ برتر نداریم و وقت جبران بود تا ثابت کنند نساجی یک انگیزه فرصت‌طلبانه و سکوی پرتاب نیست.

کاش لااقل به حرمت رفاقت، ساز رفتن را زودتر کوک می‌کردند تا تکلیف تیم محبوب مازندرانی‌ها زودتر مشخص شود. لابد رفاقت بلد نبودند و نیستند و تنها منافع‌شان مسیر دوستی را مشخص می‌کند. هواداران گرامی! به‌زودی برای باشگاه و آینده‌اش تصمیم مهم و راهگشایی با همراهی شما خواهیم گرفت. رفیقان واقعی نساجی، شما هستید و جز شما یار و مخاطبی نداریم. نساجی فصل پرقدرتی پیش‌رو خواهد داشت.»

۵    
آی اسپورت
2020-10-07 21:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر