فهرست
گل محمدی: سپاهان باید عذرخواهی کند
گل محمدی: سپاهان باید عذرخواهی کند

گل محمدی: سپاهان باید عذرخواهی کند

آی اسپورت – یحیی گل محمدی را همیشه به عنوان یکی از محجوب ترین مربیان حاضر در فوتبال ایران می شناسیم. او حالا از این که چیزی درباره ابعاد فنی این دیدار گفته نشده و باشگاه سپاهان تنها درباره اتفاقات حاشیه ای اظهارنظر کرده شاکی است:

-همه من را می شناسند، رفتارم مشخص است کسی ندیده من بخواهم بی احترامی یا بی اخلاقی نسبت به کسی داشته باشم و همیشه از حاشیه ها دوری کردم  اما واقعا روا بود که حساب رسمی سپاهان پس از بازی از آن کلمات زشت و زننده درباره من استفاده کند؟ کلماتی که دوستان درباره من گفتند،  در شان و شخصیت این باشگاه نمی‌دانم.

-چند روز هم از بازی گذشته می بینیم که نمی خواهند دست بردارند. متاسفانه بعضی ها هم سودشان در این است این اختلافات همچنان سرپا باشد. همه این ها در حالیست که ما تیم متضرر از این بازی بودیم. اشتباهات بزرگ داور علیه ما بود و در نهایت ما ضرر کردیم اما خب همه حرف ها را می بینیم که دوستان به زبان می آورند نه ما! البته ما بر خلاف بقیه شکایت مان را اعلام کردیم و از مجاری قانونی هم پیگیر آن هستیم.

-کلماتی که توئیتر رسمی باشگاه سپاهان نوشت و در آن من را هوچی‌گر و خبرنگاران مشهدی را معلوم الحال خطاب کرد اصلا کار درستی نبود و کاملا تعجب برانگیز بود. در این دو سال که در مشهد و در خدمت مردم این شهر حضور دارم و کار میکنم به غیر از اخلاق حرفه ای چیز دیگری از خبرنگاران خوب مشهدی ندیدم و اتفاقا برعکس حرف های بیان شده، آنها همیشه اخلاق حرفه ای و خوب داشتند و این کلمات سخیف و سبک در شأن و شخصیت باشگاه سپاهان نیست که بخواهد به زبان بیاورد و الان هم تنها کاری هم که از باشگاه سپاهان بر می آید این است که از خبرنگاران خوب مشهدی عذرخواهی کند.

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-12-12 10:53:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۳
ببند گاله را لنگی
۱
مهرداد
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۰۴
با اون خبرنگارای بی ادب و پر رویی که کنار یحیی نشستند ، گل محمدی به هیچ جا نمیرسه

الانم این آقا عوض عذرخواهی بابت تهمتی که به داور زده و رفتار ناشایست خبرنگاران مشهدی ، حالا اومده با کمال وقاحت دست پیش رو گرفته

تمام کارشناسای داوری با قاطعیت گفتند سپاهان بیشتر از داور متضرر شده تا شهر خودرو

یک پنالتی برای شهر خودرو
یک پنالتی و اخراج نادرست برای سپاهان
۱
حمید
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۱
آقای گل محمدی ، شما بهتر است مثل پارسال برای قهرمانی پرسپولیس در لیگ ایران و آسیا دعا و مصاحبه کنی !! از شما بعید است که در فصل قبل از سه بازی با پرسپولیس در لیگ و حذفی که همه را با اختلاف باختید ، حالا نگران آبرو خود باشید ، میگند اگر قرار است مست گیرند باید همه را در شهر گیرند ، شما همه سر و ته یه کرباسید چه شما چه قلعه نویی .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر