فهرست

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

صحبت‌های منصوریان ثابت کرد که استقلال به طور جدی با مربی خارجی وارد مذاکره شده که انقدر منصوریان ترسیده. قسمت‌هایی از این صحبت‌ها رو جدا کردم - مربیان ایرانی می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند اما متاسفانه از سمت یکسری بی‌سواد اجتماعی مدام انرژی منفی می‌آید که ایرانی نمی‌تواند. - ما سال گذشته تیم را از رده ۱۵ به رده دوم رساندیم، اگر یک مربی چشم‌رنگی این کار را می‌کرد، می‌گفتند که چه کاری کرد. -فضای خطرناکی به وجود آمده که مربیان جوان ایرانی را تهدید می‌کند. - زمانی که علیرضا فغانی به عنوان بهترین داور انتخاب شد یا حسن کامرانی‌فر و آقای فنایی به آن سطح از داوری رسیدند، پس ایرانی‌ها می‌توانند کارهای بزرگ انجام بدهند. - ما الان فقط مربیان جوان را به تمسخر می‌گیریم و به آنها نگاه منفی داریم. - امیدوارم این تلاش برای مبارزه با مربیان جوان یک روز به اتمام برسد.
آی اسپورت
2017-08-21 15:36:39
نظر دهید

۱۰ نظر
هومن ه.
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
احتمال داره منصوریان این استرس و نگرانی را به تیمش هم منتقل کنه.
سهام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
به عنوان یه استقلالی از منصوریان انتظار نداشتم از لحاظ فنی برتری محسوسی نسبت به قلعه نویی داشته باشه.چون رزومه یا به قول خودشون عقبه ( از این واژه متنفرم) چندان پربارتر و متفاوت تری نسبت به قلعه نویی در مسیر کسب دانش مربی گری نداشت. چه بسا اگه قلعه نویی هم سن و سال منصوریان بود میتونست دوران بازیش تو تیم های اروپایی هم بازی کنه.
اما حداقل انتظار داشتم که رفتار و ادبیات منصوریان بسیار بهتر از قلعه نویی باشه که متاسفانه نبود و ظاهرا با اصرار منصوریان به تکرار اشتباهاتش در مصاحبه ها, نخواهد بود.
ای کاش باور این که مربیان ایرانی از لحاظ دانش فنی ضعیف تر از همکاران اروپایی خودشون هستن ( این مشکل تا حدودی قابل توجیهه) حداقل باعث میشد از بعد اخلاقی , گفتاری و روابط اجتماعی خودشون رو ارتقا بدن.
مهدی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۸
درود برشما دوست عزیز واقعا معلومه انسان متفکر وباشخصیتی هستین واقعا از حرفات لذت بردم در کمال احترام نظراتتو گفتی دمت گرم واقعا منطقی صحبت کردی دست مریزاد
۸
علیرضا
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
نتیجه گیری یک طرفه سبک بازی یک طرف... به نظرم استقلال پارسال شاید به لحاظ نتیجه در لیگ ایران بالا کشید، اما به لحاظ تاکتیکی حرف خاصی برای ارائه نداشته و نداره... علیمنصور پسر خوبیه اما باید دوره های بین المللی کوچینگ رو هم بگذرونه
۶
ناشناس
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۳
الان نگاه به امثال ویسی ، گل محمدی ، دایی وامثالهم چطوره .. دایی تا زمانی که ادبیات پرخاشگرانه اش بیشتر از جنبه های فنیش بود حال و هوای دیگه ای داشته اما مدتیه که بعد فنیش رو نسبت به ادبیاتش ارتقا داده نتیجه بهتری هم گرفته..
اینکه به نیروهای جوان کمتر بها میدن درست اما یه دلیلش هم بر میگرده به خودشون که یهو بدونه پشتوانه میخوان روی نیمکت تیم ها ی لیگ برتری بنشینند ..
۹
No One
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
مگه مربی خارجی تیم رو برده بود رتبه 15 جدول؟
خُب گند خودت بوده دیگه!
امید
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
دقیقاً یه جوری میگه انگار یکی دیگه تیم 15 جدول رو به این تحویل داده بود!!!
۶
امیر
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
بابا تابلوئه که منظورش به برانکوست که سال اول پرسپولیس رو تا رده 15 برد و آخر فصل نایب قهرمان شد و فصل بعد هم قهرمان. حالا خودش داره شبیه سازی میکنه که منم پارسال تیم رو از 15 رسوندم به دومی و امسال قهرمان می‌کنم!!! داچعلی برعکس حرف‌هاش در حمایت از ایرانی‌ها عقده‌ی "خارجی" بودن و شبیه خارجی بودن رو داره. یادمون نرفته که به خاطر کیروش از دیوار استادیوم بالا می‌رفت و چطور برای قطبی موس موس می‌کرد.
۲
بهرام cr7
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
تولد قلعه نویی جدید استقلاال مبارک... . یکی نیست بگه مگه گل محمدی ، تارتار ، دایی ، کمالوند ، ویسی و ... جوان نیستن ؟ فقط تو جوونی ؟ فقط حق تورو خوردن؟ فقط تو داری حیف میشی؟
۳
خاطره بازی العین
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۱۶
فقط
دربی تعیین کننده...سرنوشت منصوبیانه
اگه ببره یا مساوی کنه حفظ میشه و تحملش می کنن
فعلا..ولی باخت احتمالی اون و صد در صد اخراج کی کنه....
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر