فهرست
احتمالات ترکیب خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلال
احتمالات ترکیب خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلال

احتمالات ترکیب خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلال

آی اسپورت – در غیاب حسین ماهینی محروم، ترکیب خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلال عربستان دستخوش تغییراتی خواهد شد. با وجود محرومیت ماهینی، برانکو گزینه‌های متعددی برای چینش مدافعان تیمش در برابر الهلال دارد و دست او برای انتخاب بهترین ترکیب باز است.

محتمل‎ترین ترکیب خط دفاع پرسپولیس این است: جلال حسینی و شجاع خلیل‎زاده دو مدافع میانی باشند، محمد انصاری در دفاع چپ بازی کند و صادق محرمی مدافع راست باشد. این ترکیب یکی از بهترین و مطمئن‎ترین ترکیب‌های ممکن در غیاب حسین ماهینی است. ویژگی مثبت این ترکیب، هماهنگی مدافعان میانی و تجربه تجربه بالای آنهاست. ضمن این که دو مدافع کناری هم سابقه بازی در چپ و راست را دارند. اما نکته منفی این ترکیب این است که باتوجه به خصلت تدافعی انصاری، بار حملات و نفوذها بر روی دوش محرمی خواهد افتاد و بعید است از جناح چپ انصاری توانایی نفوذ زیادی داشته باشد.

احتمال دوم که ضعیف هم هست حضور شایان مصلح در دفاع چپ است. او توانایی نفوذ زیادی دارد و اگر در فرم خوبی باشد می‌تواند فرصت‎های خوبی برای مهاجمان پرسپولیس ایجاد کند. با حضور او، از بین جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده و محمد انصاری یک نفر نیمکت‌نشین خواهد شد و البته صادق محرمی همچنان در ترکیب اصلی باقی خواهد ماند.

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-10-15 17:48:00
نظر دهید

۷ نظر
عمر خری بین هستم
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
آخ جون سید جلال هم هست.
خوزه
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
لات آسمون جل باز کامنت اولو گذاشت.
رامون دیاز & عمرخربین
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۴
به به عجب سوراخ دفاعی نازی.
عارف
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
شما فکر میکنید ما هواداران پرسپولیس با این متلکهای شما ناراحت میشیم من به شخصه لذت میبرم و به حقارت شما بیشتر میخندم ببین چقدرت تیم شما بدبخت شده که مجبورین با باخت پرسپولیس خوشحال بشین
....
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
اخه حال میده شما ببازین.وااای چه میشه سه شنبه خط حمله عمر خربین و سالم الدوساری و ادواردو میان خراب میشن رو سید جلال و شجاع .دیاز هم خراب میشه رو برانکو.هفته بعدش هم تا بیایین خوب بشید سرورتون استقلال خراب میشه روتون
666666
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۲۸
جناب 4 تا نقطه شما فعلا برین موقعیت ایجاد کنین بعد بیاین رو سر ما خراب بشین.
دو سیب
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
بدو براشون قلیون بیار که خسته اند .چهار تا خوردن. بکشن تا هضم بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر