فهرست
حمایت رشیدپور از عادل؛ او هم حذف می‌شود؟
حمایت رشیدپور از عادل؛ او هم حذف می‌شود؟

حمایت رشیدپور از عادل؛ او هم حذف می‌شود؟

آی اسپورت – رضا رشیدپور امروز در برنامه حالا خورشید درباره حذف برنامه نود از کنداکتور شبکه 3 در دو هفته اخیر واکنش نشان داد. او اعلام کرد که پیامک‌های بسیاری درباره حذف نود به او رسیده و گفت: «شخصا از مدیران رسانه ملی می‌خواهم که در این باره شفاف‌سازی کنند و اگر سوءتفاهمی هست برطرف شود چرا که برنامه نود یکی از بهترین برنامه‌های صدا و سیماست.»

این واکنش رشیدپور البته بعید نیست برای او گران تمام شود. مدیران صدا و سیما نشان داده‌اند که تحمل کوچک‌ترین انتقادی را ندارند و علاقه‍ای هم به شفاف‌سازی درباره مسائل مختلف ندارند. به همین دلیل اصلا بعید نیست رشیدپور هم مثل فردوسی‌پور به دلیل رفتار خارج از عرف جریمه شود و برنامه‌اش چند روزی روی آنتن نرود!

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2018-10-23 13:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ایرانی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
فردوسی پور در برنامه قبل قرار بود در چه مورد صحبت کند نه لیگ برتری بود نه جام حذفی .شاید درد فردوسی پور پول تبلیغاتی وپیامکی بود.یه دفعه بعد از قطع برنامه همزمان با فوتبال لیگ ملت های اروپا یه یک ساعتی با یک سایت و روزنامه مصاحبه میکرد.نه سیاسی ام نه اصلاح نه اصول نه اعتدال نه راست چون میدونم همش مسخره بازیه.ولی ورزشی فردوسی پور خیلی وقت بود جناح و باند وارد برنامه کرده بود
۸ ۱
میلاد
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
با سامان قدوس گفتگو داشت درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی دیگه موضوعی از این مهم تر؟
۵
میلاد
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
رشید پورم حذف میکنن این صدا سیما نظام اصلاح شدنی نیست والا
علی قاسم امرایی
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۳۶
لعنت بر مدیری که کم عقل است واول حرف میکند بعدفکر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر