فهرست
کریمی در الدحیل با پاس گل شروع کرد
کریمی در الدحیل با پاس گل شروع کرد

کریمی در الدحیل با پاس گل شروع کرد

آی اسپورت - در چارچوب بازی‌های هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر، تیم الدحیل که برای نخستین بار علی کریمی را به‌عنوان هافبک در ترکیب داشت، از ساعت ۱۵:۴۵ امروز(به وقت ایران) در استادیوم عبدالله بن خلیفه مقابل الوکره رده نُهمی قرار گرفت. الدحیل شروع فوق‌العاده‌ای در این دیدار داشت و در دقیقه ۲ روی ارسال کوتاه و تماشایی علی عفیف از جناح چپ و ضربه ادمیلسون جونیور به گل رسید و تنها یک دقیقه پس از آن با حرکت انفرادی دودو و شوت محکم این بازیکن گل دوم را وارد دروازه الوکره کرد.

علی کریمی که از انگیزه بالایی برای درخشش در الدحیل و تثبیت جایگاهش در ترکیب این تیم داشت، در دقیقه ۹ روی یک کار تیمی و پاس در عرض به داخل محوطه جریمه برای دودو، این بازیکن برزیلی را در موقعیت خوبی قرار داد تا او با شوت زمینی گل سوم تیمش را مقابل الوکره بزند. ادمیلسون پس از زدن گل اول، موفق شد سه بار دیگر در دقایق ۱۰ ، ۱۶ و ۱۹ دروازه الوکره را باز کند تا شاگردان لاموشی با زدن ۶ گل کار حریف‌شان را در نیمه اول یکسره کنند؛ هرچند که محمد بن‌یطو در دقیقه ۱+۴۵ یکی از این گل‌ها را جبران کرد.

در نیمه دوم یاران علی کریمی موفق شدند دو گل دیگر توسط المعز علی(پنالتی) و دودو به ثمر رسانند و به پیروزی پُر گل ۸ بر یک خانگی برابر الوکره دست یابند تا ۲۷ امتیازی شده و ضمن حفظ رتبه دوم جدول لیگ ستارگان قطر، اختلاف امتیازی با السد صدرنشین را به ۸ امتیاز کاهش دهند. علی کریمی که پیش از این با وجود نمایش درخشان در هفت مسابقه با پیراهن تیم قطر اس. سی در لیگ ستارگان گلزنی نکرده و پاس گل نداده بود، در نخستین بازی برای الدحیل که ۶۶ دقیقه در زمین حضور داشت، موفق شد اولین پاس گل خود در قطر را بدهد.

۲    
آی اسپورت
2021-01-08 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر