فهرست
سیدجلال و استقلال؛ هدایتی هم دروغ گفت؟
سیدجلال و استقلال؛ هدایتی هم دروغ گفت؟

سیدجلال و استقلال؛ هدایتی هم دروغ گفت؟

آی اسپورت - سیدجلال حسینی دیروز در کنفرانس مطبوعاتی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. در بخشی از این کنفرانس سیدجلال به ادعای سابق کارلوس کی‌روش درخصوص امضای قرارداد با تیم استقلال واکنش نشان داد و گفت: امکان ندارد من قرارداد ببندم و زیر قراردادم بزنم. آن موقع قطر بودم و سپس با افتخار به پرسپولیس برگشتم. هرکس مدرکی در این‌باره دارد، رو کند! پس از این صحبت‌ها هواداران استقلال با استناد به تیتر روزنامه خبرورزشی به این ادعا واکنش نشان داده و گفتند: «شما در روز سه‌شنبه ۹ تیر ۹۴ با روزنامه خبرورزشی مصاحبه کرده‌ای و گفته‌ای که برانکو تو را نمی‌خواهد و مظلومی به من اعتقاد دارد. نکند می‌خواهی زیر حرف‌هایت بزنی؟!» همچنین آن‌ها به حرف‌های هدایتی هم اشاره کردند که او چند وقت پیش اعتراف کرد سیدجلال حسینی با استقلال تمام کرده بود، اما در اردوی تیم ملی با پرسپولیس بست!

۲۴ ۶  
آی اسپورت
2018-12-03 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
محسن
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
عمو،شما زیر خیلی چیزها میزنی،اولین موردش،زیر میز میزنی و زیر قاعده بازی!!! زیر سفره رفاقت و و و .گفتی چی محاله؟؟؟!!
کنت دراکولا
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
نه به حرف کیسه کشها میشه اطمینان کرد و نه به عملشون.این بنده خداها از مکتب فوتوشاپ هستن و تنها چیزی که در این موجودات کاربرد نداره عقل هستش و اصلا استفاده ای از عقل نمیکنن .اخه موجودات اشتباهی سید جلال اگه میخاست بره سال قبلش میرفت که اصلا حرفی از اومدنش نبود نه سال بعد که حرفش بود بیارن جای نورمحمدی,و اگه میبینین که کیسه کشها میگن میخواست بیاد استقلال به خاطره قول کیروش به منصوریان و دخالت اون و سغارشش و اونجایی که برانکو گفت کیروش میخواد قهرمان لیگ رو تعیین کنه بود که فکر کردن میخاد بیاد.مثال اینه که طرف میره خاستگاری و ازش میپرسن چی شد خواستگار میگه پنجاه درصدش حله.شما طبق معمول موردی رو که ما میخاستیم,میخاستید ولی سید عاقل بود و خودش رو تباه نکرد.
110
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
هر روز صدتا بازیکن هستن که که سرمربی های مختلف بهشون اعتقاد دارن پس با اون تیم قرارداد بستن؟؟؟؟ یعنی الان ما به رونالدو و مسی اعتقاد داشته باشیم باهاش قرارداد بستیم؟؟؟؟؟؟
حسینی میخواست بره استقلال سال قبلش میرفت که با پرسپولیس به توافق نرسید و رفت نفت تهران
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
اگه فقط یه درصد این موضوع واقعیت داشت شک نکنید کی روش ملاحظه نمی کرد و می گفت!
پس دروغه
۵
محمد
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
کیروش ورزشی داره از سید جلال انتقام میگیره -و میخواد تمرکز پرسپولیس رو بهم بریزه و واسش شایعه ایجاد کنه

قطعا اگر کیسه ها یه ورق پاره از امضا سید جلال داشتند تا حالا اون رو لوله کرده بودند روی رونشون بعد کرده بودند توی ... شون
محمد
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
من هم به بازی جورج کلونی اعتقاد دارم، بهش بگید فردا صبح اول وقت در خونه ما وایسه، چون همین اعتقاد من قرارداد محسوب میشه.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر