فهرست
دلیل سانسور خودجوش مصاحبه مجیدی چیست؟
دلیل سانسور خودجوش مصاحبه مجیدی چیست؟

دلیل سانسور خودجوش مصاحبه مجیدی چیست؟

آی اسپورت - سایت رسمی باشگاه استقلال تا عصر دیروز هیچ مصاحبه‌ای از فرهاد مجیدی و صحبت‌هایش بعد از بازی با سپیدرود منتشر نکرد. منتشر نشدن مصاحبه مجیدی از سوی سایت باشگاه استقلال چه دلیلی دارد؟ چرا مصاحبه خسرو حیدری و بیژن طاهری منتشر شده، اما مصاحبه فرهاد مجیدی نه؟

این‌ها سؤالاتی هستند که هواداران استقلال در فضای مجازی از مدیران باشگاه پرسیده‌اند و توقع دارند پاسخ قانع‌کننده‌ای دریافت کنند! خودداری سایت باشگاه استقلال از انتشار صحبت‌های سرمربی فعلی، این ذهنیت را ایجاد می‌کند که به احتمال زیاد حرف‌هایی که مجیدی در میان خبرنگاران به زبان آورده مورد تأیید باشگاه نیست و آن‌ها انتظار نداشته‌اند فرهاد اعلام کند خودم استقلال را می‌سازم و یا اینکه هر کسی نمی‌تواند با شرایط من در استقلال بماند، این تیم را ترک کند. آن هم در شرایطی که برنامه مدیران باشگاه استقلال انتخاب سرمربی جدید است!

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-05-18 08:40:00
نظر دهید

۳ نظر
حرف حساب
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۴۹
طرف طبق پیش بینی ها زیراب شفر رو زد. اولش فیلم بازی کرد که فقط برای این چند بازی سرمربی هستم و حالا ادعا داره تنها اوست که به این تیم شخصیت قهرمانی رو برمیگردونه و هر کی قبولش نداره باید بره! عجب! والله ما پرسپولیسی ها اصلا بدمون نمیاد فرهاد بمونه چون نهایتش میشه منصوریان! تازه منصوریان تجربه اش خیلیل بیشتر از فرهاد بود! ولی... ولی اگر نتیجه نگرفت نیایید باز هارت و پورت کنید که چرا وزارت برای برانکو پول داشت برای ما نداشت که یک مربی خارجی بیاریم! والله امسال شما در خرید و ولخرجی روی باشگاههای الاهلی و الهلال عربستان رو هم سفید کردید! فقط یادتون باشه! حتی اگر حافظه تون مشکل داره که داره، یه جا بنویسید، ثبت کنید که یادتون نره این روزها رو!!
.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۰۳
.
تاج دو ستاره
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۱۸
ستاره چهارم با فرهاد در دسترس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر