فهرست
ستاره بارسلونا دوباره در لیست خرید یونایتد
ستاره بارسلونا دوباره در لیست خرید یونایتد

ستاره بارسلونا دوباره در لیست خرید یونایتد

آی اسپورت - با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات ژانویه، شایعات در باره انتقال بازیکن های بزرگ دوباره در حال افزایش است و نشریه دیلی میل مدعی شد احتمال انتقال عثمان دمبله، وینگر جوان و فرانسوی بارسلونا به اولدترافورد در فصل نقل و انتقالات زمستانی به منچستریونایتد وجود دارد. در فصل تابستان بود که یونایتد و بارسلونا مذاکرات فراوانی برای انتقال عثمان دمبله انجام دادند، اما در نهایت توافق حاصل نشد. شیاطین سرخ خواهان جذب این بازیکن به صورت قرضی و با حق خرید بودند، اما بارسا تنها علاقمند به فروش دائمی عثمان دمبله بود. اما مشکلات مالی شدید بارسلونا باعث شده احتمال این انتقال در فصل زمستان افزایش یابد.

شیوع ویروس کرونا باعث بروز بحران های مالی بزرگی در باشگاه های اروپایی شده و بارسلونا حتی در پرداخت دستمزد بازیکنان خود نیز دچار مشکل شده است. همچنین دو سال دیگر قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا تمام می شود و مصدومیت های متوالی این بازیکن باعث شده بلوگرانا تمایلی به تمدید قرارداد با او نداشته باشد. منچستریونایتد در فصل تابستان به شدت برای جذب جیدون سانچو از دورتموند نیز اقدام کرد، اما در نهایت خواسته هنگفت باشگاه آلمانی مانع رخ دادن این انتقال شد.

البته عثمان دمبله در فصل جدید بیشتر از فصول قبل در ترکیب بارسلونا قرار گرفته و حتی در دیدار حساس هفته گذشته برابر یوونتوس در لیگ قهرمانان نیز موفق به گلزنی شد. اما مشکلات مالی شدید ممکن است مدیران بارسلونا را مجاب به فروش این بازیکن جوان و فرانسوی کند.

     
آی اسپورت
2020-11-07 01:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر